Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Várpalotán tényleg ennyire...

Várpalotán tényleg ennyire rossz a helyzet ahogy írják?

Figyelt kérdés
Milyen hely az ? Munka miatt oda mennék albérletbe. Fontos lenne egy beszámoló attól aki ott lakik.

2017. júl. 16. 05:22
 1/4 anonim válasza:

Mi évek óta itt élünk, munka miatt költöztünk a keleti országrészből. Az albérlet még mindig olcsóbb, mint fehérváron, veszprémben, munka viszont van, ellentétben a keleti régióval. Honnan veszed hogy rossz a helyzet? Mi a rossz? Mire vagy kíváncsi konkrétan?

Honnan költöznél?

2017. júl. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Borsod megyéből. Neten néztem és páran azt írták hogy nagyon rossz hely meg stb, elég itt gyakorin körbenézni. Olvastam olyat is hogy hétvégén éjszaka nem mernek kimenni. Igaz ez? Miért mondanak ilyeneket? Hogy sok a bűnözés ott?
2017. júl. 17. 16:38
 3/4 anonim válasza:

nem mernek ki menni? én nem ezt tapasztalom, meg nem ezt hallom :) rendőrök is rendszeresen járnak péntek szombat esténként, illetve a bulizó fiataloktól se úgy hallom, hogy bármi probléma lenne.

Ez vicces kicsit, azért (már ne haragudj meg) de itt sokkal jobb a közbiztonság mint kelet magyarországon. mint írtam éltem ott hosszú hosszú évekig, és össze sem tudom hasonlítani a kettőt. Míg ott mindennaposak voltak az atrocitások, akár az utcán/iskolábn/buszon stb, itt semmi ilyet nem tapasztalok, sose volt még sem betörés, lopás, rongálás sem nálunk sem a környezetünkben nem hallottam ilyenről.

Szerintem itt a gyakorin a tini fiatalok mondhatják hogy de sz* mert itt nincsennek olyan bulik mint a balcsi parton :) viszont továbbra is azt tudom mondani, hogy minden van ami az élethez kell, két megyeszékhely 20perces távolságon belül, rendszeres buszjáratok, munkalehetőség. Én nem bántam meg hogy ott hagytam kelet-Mot, és idejöttem . De ezt csak az értheti meg aki onnan jött, és tudja mi a helyzet arrafelé

2017. júl. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megnyugtattál, köszönöm a válaszod! :)
2017. júl. 18. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!