Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mennyire élhető hely Várpalota...

Mennyire élhető hely Várpalota belvárosa?

Figyelt kérdés
Miylen a közösség, milyen lehetőségek vannak kikapcsolódásra? Boltok meddig szoktak nyitva lenni, milyen minőségű áruval vannak feltöltve?
2017. júl. 24. 15:44
 1/2 anonim válasza:
95%
Most hol laksz? Várpalota, nem rossz hely, főleg ha falun élsz, de ha egy nagyobb városban mondjuk Fehérváron, vagy Veszprémben ahhoz képest semmi. A boltok addig vannak nyitva ameddig máshol. Csak éjjel-nappali boltok nincsenek éjjel-nappal nyitva. Az áruk minősége ugyanolyan mint máshol, a beszállító ugyan az. A közösség olyan mint máshol. Jobbak is rosszabbak is vannak. Na jó sok ismétléssel írtam. De a lényeg ugyan az. Viszont kikapcsolódás szempontjából gyér. Este max sétálgatni tudnál, de a látni való se sok. Uszoda sincs. Éttermek is csak max 1 ha van és az is pici kis semmilyen hely. Viszont kozmetikus van, ha lány vagy. XDD Nincs ott semmi. Falubol felköltözni valamivel, jobb de ha van lehetőség mást ajánlanék. De kitudja lehet neked tetszene. (Ui. Nem várpalotán lakom csak elvétve voltam ott. Veszprémi vagyok. Várpalotánál jobb, de Megyeszékhelyhez képest nulla.)
2017. júl. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Várpalota meg Veszprém majdnem ugyanaz. Mindkettő ugyanolyan csendes, unalmas hely, csak VP. Megyeszékhely.
2020. szept. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!