Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit kéne lépni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne lépni?

Figyelt kérdés

Minden reggel van a buszon egy elég helyes fiú, és folyamatosan engem bámul. Ha felveszem vele a szemkontaktust, akkor semmit sem tudok leolvasni az arcárol, semmi mosoly, csak néz rám komoran, kb egész úton. Ilyenkor mit kéne csinálni? Lehet esélyem nála?

16L


2017. okt. 26. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Foglalt vagyok :c
2017. okt. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak ki akar nyírni.
2017. okt. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is így nézek a kiszemeltemre buszon, meg suliban :D

Nem tehetek róla, alapból ilyen gyilkos fejem van, vagy nem tudom, mégha mosolygok, akkor is úgy tűnik, hogy fapofával nézek éppen. Szóval ez még nem jelent semmit. Ülj be mellé, vagy köszönj rá egyszer, és nézd a reakcióját :)

2017. okt. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha valaki egész úton bámulna, inkább a hátamon futkosna a hideg, minthogy lépni akarjak.

De milyen esélyt akarsz? Azt se tudod ki ő. Tök idegen emberekről marhaság esélyről beszélni.

2017. okt. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!