Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kene tennem? Szakitottunk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kene tennem? Szakitottunk baratommal, de felek tovabb lepni ti mit tennetek?

Figyelt kérdés
Na szoval elso baratom, 1,5 eve egyutt vagyunk de mar nagyon sokat veszekedtunk mostansag...de mindig mondtuk orokre egyutt leszunk a jovot terveztuk...vagy 100x szakitot velem megis sose voltunk kulon nagyon szeret...erre szakitottunk nem reg meg beszelunk de olyan rossz. Nem tudom h szeretem e meg nem szeretem megcsokolni...gondolom ennyi ido utan csak ragaszkodok hozza nem? nagyin ragaszkodok hozza megse tudom most ezt felfogni...osztalytarsak vagyunk szoval meg rosszabb ez igy....szerintetek szeretem vagy. Csak ragaszkodok? Voltatok mar ilyen helyzetbe?
2016. szept. 4. 12:49
 1/2 anonim ***** válasza:

A legtöbb szakítás ilyen. Valami nem működik, de attól az érzelmek még nem fognak egyik napról a másikra elmúlni.

Próbáld meg elfoglalni magad, ha jól esik, akkor sírj nyugodtan... meglátod, hamarosan sokkal jobban leszel! :)

Amiatt se aggódj, hogy osztálytárs. Csak ne bámuld majd egész nap őt. :)

2016. szept. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*15/l
2016. szept. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!