Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Bunkó voltam azzal a fiúval...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkó voltam azzal a fiúval aki tetszik, miért van ez?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki nagyon tetszik. Eleinte közeledett hozzám, erre én elkezdtem bunkózni meg csomó minden, és szerintem teljesen félreismert. Azóta nem is keresett, pedig ez mar jo néhány hete volt. Most nem tudom mit csináljak, ha közeledek felé nem fog elutasítani a multkori miatt? Nem is tudom miért tettem vele ilyeneket....:(

Segitseteeek, előre is köszönöm



2017. okt. 26. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért voltál bunkó?

egyébként meg keresd te. igen lehet hogy elutasító lesz. Mondd meg hogy ne haragudjon , nem volt szándékos , te amúgy nem ilyen vagy stb.

Aztán vagy fogtok még beszélni vagy nem. Ez már rajta áll.

De keresd te.

Miért voltál bunkó? Továbbra sem értem.

2017. okt. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hat ez az, hogy en sem értem. Mikor mellettem van megbolondulok, és ilyenkor furcsa dolgokat teszek pedig annyira tetszik....:(
2017. okt. 26. 22:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az elsővel egyetértek, keresd te és mondd el neki, hogy nem úgy gondoltad. Egyébként a szitu ismerős, nem mindenki tud normálisan reagálni az ilyen helyzetekre :D Az elején még én sem tudtam, de tanulható (saját hibáidból).
2017. okt. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az első kettőnek, megpróbálom:)

Az utolsónak pedig üzenném, hogy ne pofázzon mert nem ismeri a teljes történetet. Csak utánna ítélkezzel...

2017. okt. 26. 22:39
 5/5 anonim válasza:
Ismerem ezt az érzést. És szerintem ez azért van mert kényelmetlenül, mármint zavarban vagy a közelében. Legalább is nekem ezért van.
2017. okt. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!