Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy beszelgessek csak vele? ...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy beszelgessek csak vele? Táborban van egy lány aki nagyon tetszik, viszont folyton a barátnőivel van, így elég nehéz beszélgetni csak vele. Sosem voltam félős, De már unom. 14/F

Figyelt kérdés

2017. júl. 10. 22:56
 1/3 anonim válasza:
Esetleg próbáld meg olyan témával leszólítani ami biztosan érdekli és ezzel a közeledben tudod tartani és így talán a barátnőitől is el tud egy kicsit szakadni. (csak tipp :/ )
2017. júl. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam ez volt:Egyik gyönyörű csaj,akibe első látásra beleszerettem,barátja az egyik segítőnek akivel jóban vagyok.Haverokat szereztem mellé,akikkel jóban van a kiszemelt,és amint ismertem a társaságából 2 embert,már simán odamentem dumálni vele.Pedig én olyan beszari vagyok mit a rettenet.
2017. júl. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Simán menj oda hozzájuk, és kapcsolódj be. Csinálj úgy, mintha csak barátkozni akarnál velük. Aztán, ha kicsit összeismerkedtek, akkor már könnyebb lesz.
2017. júl. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!