Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért félek ettől ennyire,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek ettől ennyire, hogy nem sikerül?

Figyelt kérdés
Szóval, 16 éves vagyok és van egy lány, szintén 16 éves, interneten ismertem meg 1 és fél éve, és a találkozót megbeszéltük, de attól félek, hogy majd nem tetszem neki (nekem biztos fog tetszeni, mert nem a külsőt nézem) Remélem ő is így gondol, mert írta, hogy jó velem beszélgetni, mindketten nagyon kedveljük egymást, 77 Km messze van, szombatonként tudnánk találkozni, meg szünetekben. És én nagyon örülnék neki, ha sikerülne mert ő más mint a többi lány.

2017. okt. 30. 11:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ne félj ettől! Ha fél éve beszélgettek, biztos hogy kedvel téged. Gondolom láttatok egymásról képet is, és ott is elmondta a véleményét (remélhetőleg őszintén) Ha azt beszéltétek, hogy tudnátok találkozni, biztosan ő is szeretné :) Csak nyugi!
2017. okt. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem, nem láttuk egymást, és köszi a válaszodat ment a zöld kéz, hanem mondta, hogy érdekli az, amit írok, és a találkozást le is beszéltük még hétfőn, és igen-t mondott.
2017. okt. 30. 11:50
 3/13 anonim ***** válasza:
1,5 év alatt egy képet se váltottatok a mai világban. Azért az nem túl jó. Főleg, mivel így honnan tudod, kit kell keresned majd az adott helyen. Mert az, hogy esetleg leírja a ruháját egy forgalmas helyen semmit nem ér.
2017. okt. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem, én tudod, azért nem kértem képet, mert a személyiségét kedvelem, és azt, hogy hol találom azt majd én megoldom. A külső nekem egyáltalán nem számít. És, nem használok telefon-t se, ahogy ő se
2017. okt. 30. 13:13
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát már meg ne haragudj, de nem fura ez egy kicsit? Eltelt fél év és még képet sem cseréltetek? Én is szoktam ismerkedni neten, de tali csak olyannal van a kölcsönös szimpátia mellett, akit láttam webkamerán és beszéltem is vele.
2017. okt. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

2-es vagyok újra


Hát figyelj, a #3as válaszolónak akkor is ugyanúgy igaza van, mint nekem. Nem normális az, hogy egy képet se láttatok egymásról. Értem én, hogy személyiség, de aza a gond, hogy 16 évesen még a ti személyiségetek annyit ér, mint halottnak a csók. Én 22 vagyok, de a mai napig bizonyos dolgokban változok, szóval ennyire nem kell lesarkítani. Az nem nem kifogás, hogy használsz-e telefont vagy sem. Alap dolog, hogy netes ismerkedéses talit csak úgy, hogy legalább képet láttam róla. Mert nem tudni, ki van a másik oldalon. Pedig 22/f vagyok, szóval elhiheted, nem valószín, hogy kinyírnak, de akkor se találkozok csak úgy kép nélkül valakivel. Főleg egyébként, ha nem használtok telefont és nem találjátok egymást akkor postagalambbal keresitek meg majd egymást?

2017. okt. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Egy kicsit rosszul fogalmaztam, azt akartam mondani, hogy majd biztos küldünk képet egymásnak, közvetlen találkozás elött.
2017. okt. 30. 13:32
 8/13 A kérdező kommentje:
Ez nekem mindennél fontosabb, hogy sikerüljön mert egyedül lenni nem jó érzés.
2017. okt. 30. 13:35
 9/13 anonim ***** válasza:

" A külső nekem egyáltalán nem számít"

Én meg hadd mondjam, hogy ccö-ccö! A férfiak vizionális lények, kérdező. Akár el- és felismered ezt, akár nem, te is az vagy. Abba tudunk beleszeretni, akit a külső jegyei alapján alkalmasnak ítélünk az utódaink biztonságos kihordására. Mit gondolsz, miért alkalmaznak a nők évezredek óta mindenféle rafinált trükköt a figyelmünk felkeltésére? Pirosító, fűző, fodrász, hajfesték, szemceruza, és sorolhatnám napestig.

Jó, tudom, most azt mondod, rád ez nem vonatkozik, mert te vagy az a Tót Ottó. Csak tudod, az a bibi, hogy tinikorban mindenki ezt hiszi magáról. Hogy ő más, ő érettebb, ő különlegesebb, ő egyedibb, stb. Közben meg a nagy frászt! Ugyanazok az évmilliós evolúciós törvények vonatkoznak rá is, mint a szeplős padtársára.

2017. okt. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem ez volt a kérdés, nem veszekedni akartam, nem érdekel, hogy mit hiszek magamról, az csakis az én dolgom, az oldal pedig arra van, hogy válaszolj a kérdésemre, vagy ne válaszolj, ha már megkaptam a jó választ, szóval nem kell belém kötni, köszönet.
2017. okt. 31. 16:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!