Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Félek, hogy nem sikerül a...

Félek, hogy nem sikerül a diétám, miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nagyon sokadszorra fogok neki a diétának, amit mindig feladok, mert bizonytalan vagyok, hogy mindent jól csinálok-e. Félek, hogy diétázok és nem lesz eredmenye, vagy hogy keveset eszek és jojózni fogok.

Felmerül nálam a pajzsmirigy alulműködés lehetősége (kisebbek a pajzsmirigy lebenyeim), de ennek csak decemberben lesz eredménye. Érdemes így elkezdeni?

Kb. 1300-1400kcalt szeretnék naponta bevinni, nem élek aktív életmódot.

Sportot itthon gondoltam Béres Alexandra és Réka videókra.

Egyébként elérhető a célom vagy lehetetlent állítottam magam elé? Nyárra szeretnék lefogyni 55kg-ra. 170cm/68-69kg lány, 18 éves.

Mit ajánlotok, hogy motiváljam magam? Milyen tanácsokat tudtok adni a siker érdekében?

Még egy dolog: többször diétáztam már, de a lapos hasat sose tudtam elérni. Van erre valami módszer? (Nem zabálás, hanem műtétek miatt híztam vissza sajnos. Sokáig csak feküdtem, nem erőltethettem meg magam).



2017. okt. 25. 19:59
 1/9 anonim válasza:
100%
a fogyás alapja a kalóriadeficit. Számold ki hogy mennyit használ fel a tested, jó kalkulátorok vannak írd be googleba: calorie intake calculator. Letöltöd telefonra myfitnespal-t, vagy van magyar oldal is kalóriabázis.hu és szépen irogatod be hogy miket ettél és mennyit. Nem kell csak salátát enni, néha belefér akár 1 rosszab kaja is. a lényeg hogy kalóriadeficitbe maradj, de a tápanyagokat azért vidd be. Ajánlom a kardió edzést mellé, akkor 1 kicsivel több kalóriát is vihetsz be. Kezd el számolni a kalóriákat és hidd el, fogyni fogsz. nyugodtan írhatsz privátot ha kell valamiben segítség.
2017. okt. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ha nem vagy biztos a dolgodban, kérj segítséget egy dietetikustól. Ö majd összeállít neked egy étrendet. Ne fogyókúrázz ha nem életmód váltásra van szükséged. Ne egyél sok szénhidrátotés már az is segít a fogyásban mielött megkapott a pajzsmirigy eredményeit. Próbálj kevesebbet enni mint eddig. Egyél sok zöldséget , fehér húst és gyümölcsöt. Ígyál sok vizet és ne cukrozott üdítőket. stb. Mozogj többet, sétálj nagyokat a szép időben. sétálj mindennap legalább félórát.
2017. okt. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
28%
ha lapos hasat akarsz akkkor mindennap csinálj 100 felülést. elöször kezdjed napi 20-al és 3 naponta emeld 5-tel.
2017. okt. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne kínozd magad csak hagyd el a cukrot, cukortartalmú ételeket, gyümölcsöt is fogd vissza és a finomított szénhidrátott. Helyettük teljes kiőrlésű termékek, zöldség, sovány húsok, halak, tejtermékek. Sokszor egyél keveset és mozogj amennyit csak tudsz. Ne éhezz soha és ne számolgass kalóriát. Hidd el fogyni fogsz ráadásul egészségesen.
2017. okt. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2017. okt. 26. 13:02
 6/9 mellanka válasza:
Először is: Felejtsd el azt a szót hogy diéta. Az egy negatív szar szó! Fiatal vagy és csinos így is! Beyoncé is erős csipoben de nem akárhogy! Izmos nagy popsija van. Ilyen az alkata és ki tudta hozni a legjobbat belőle! Fogadd el az alkatod és diéta helyett az egészségedre figyelj! Sportolj egyél egészségesen nevess sokat! Ápold a hajad a bőröd! A sulyod ne mérd csak max hetente. Minél több izom van rajtad annál jobban égeted a zsírt. Az izom pedig súlyosabb mint a zsír. Centiben mérj! Sok vizet igyál mert a legtöbb ember zsirnak gondolja a hájat! Pedig csak elraktarozott vészhelyzet esetére beépült víz! Reggel kelés után egy két órával zabalj ami csak beledfer!!!! Délben bagy max kettőig hús és zöldség este csak zöldség gyümölcs és magvak. Elmondom miért... A gyomrod egy tank. Reggel megtankolod jól délben kap utánpótlást husban fehérjét zöldségben energiát. Este vitamint rostot és olajat! Igen! Az egészséges test nem olyan mint Rubint Réka teste aki folamatosan "versenyre készen áll". Az izom köré kell egy kis zsir ami ovja. Én reggel csokit pörköltet bármit megeszek 😁 Nehéz megszokni hogy éjjel ures hassal fekszel de egy pohár víz és egy marék szotyi megold mindent. Próbáld ki!
2017. okt. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Kiszámoltam, hogy mennyi kalóriára van szükségem a fogyáshoz. Ez elvileg 1400-1500 között.

Dietetikusnál voltam már, de sokra nem mentem vele.

2017. okt. 30. 08:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha kínlódni akarsz és nem fogyni akkor számolhass csak 🙂
2017. okt. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem. Számolás nelkül hogy lehet? Nekem még sose sikerült :(
2017. okt. 30. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!