Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány az osztályba aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imre80 kérdése:

Van egy lány az osztályba aki tetszik de nem tudom hogy mondjam el neki. Elhívjam moziba vagy csak mondjam meg neki hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Gólyabálon együtt táncoltunk és néha beszélünk Facebookon.

2017. nov. 4. 12:45
 1/4 Cseh Juli válasza:
Hidd el, ha osztálytárs, akkor jó vége nem lehet. Legalábbbis nagyon kicsi rá az esély. Szerintem az jó, ha elhívod randira, de ne feltétlenül moziba, inkább egy kávéra vagy sétálni vagy ilyesmi.
2017. nov. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hívd el valahova, de ne moziba, az a lehető legrosszabb hely a randira. Valami olyan helyre ahol beszélgettek, jobban meg tudjátok ismerni egymást.
2017. nov. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Például hova? A mozi volt az egyetlen ötletem.
2017. nov. 4. 21:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Hívd el parkba sétálni, vagy ahogy az első mondta, kávézni, enni (pl gyros vagy hasonló), az a lényeg, hogy beszélgessetek. Persze lehet az is, hogy elhivod moziba, és aztán beültök valahova.Vagy vidd el a kedvenc helyére/éttermébe :)

Sok sikert!

2017. nov. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!