Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok arról hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról hogy messengeren kérdezem meg a lányt hogy lesz-e a barátnőm?

Figyelt kérdés

2017. nov. 4. 20:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Elvitted előtte randizni? (20L)
2017. nov. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Elvitted előtte randizni?
2017. nov. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg nincs alkalmad személyesen feltenni a kérdést, akkor írj neki ott, de egyébként jobb lenne, ha előben történne a dolog.
2017. nov. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el sétálni, és kérdezd meg személyesen.
2017. nov. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

En ilyet nem kérdeznek neten.

Ez tipikusan olyan dolog, ami élőben illene/kellene kérdezni.


Most ennyi erovel a csaj kezet is meg kerhetned neten...


Inkabb hivd fel, az is egy fokkal jobb.


Lehet lepontoznak paran, de a baratnod se virtuálisan lesz.

Lehet en vagyok regi módi, ez is meglehet...


F20

2017. nov. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Most valamikor akarom elvinni randizni, sétálni. Most először mennénk el randira, megkérdezhetem már ott?
2017. nov. 4. 22:27
 7/13 A kérdező kommentje:
Hogy kérdezzem meg? Egy "Lennél a barátnőm?" elég vagy valahogy másképp kéne?
2017. nov. 4. 22:28
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idő óta gondolod úgy,hogy a lány is kedvel téged? Hogyan viszonyul hozzá?

Egyébként az előzőek pártját fogom, mindenképpen élőben kérdezd meg,ha van alkalmad rá.Sokkal személyesebb (mily meglepő).

A saját történetemet nem nagyon mesélném bele most,de egy-illetve több hogy is mondjam,szinte ismeretlen- fiú egyszer csak írja,hogy tetszek neki.Tudom,nem ugyanaz az eset,de a reakciója a lánynak lehet,hogy hasonló lenne,mint az enyém. Szimpla *mi van?*

De tényleg írd meg,hogy mióta vagytok úgy igazán jóban együtt :)

Ó,első randi! Még akkor ne,ha jól sül el,akkor a végén elhívhatod egy másikra esetleg.

2017. nov. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Körülbelül két hete beszélünk, van hogy szinte egész nap, reggeltől estig. Észre vehette rajtam hogy bejön nekem, sőt biztos hogy észre vette, de nem vagyok benne biztos hogy én bejövök neki, de szerintem igen.
2017. nov. 4. 22:59
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem igen."

Az a randi tökéletes lesz arra,hogy a saját szemeddel láthassad.

Egy Messengeren folytatott beszélgetés alapján igazán nem lehet leszűrni semmit,mert nem annyira hiteles,mint egy valós beszélgetés.Mert az egyiknél bele tudsz látni a lelkébe (hülyén hangzik,de valahogy így van),míg a chatelésnél nem. Ott akárhogy írhat,és félrevezethet téged (de reméljük nem teszi :) )

Sok sikert a randihoz ;)

2017. nov. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!