Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ti mit gondoltok arról ha nem ír?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok arról ha nem ír?

Figyelt kérdés

Lányok , ti hogy viszonyultok ahhoz hogyha a srác nem ír minden nap ? Most ismerkedtem meg egy fiúval , eddig egyszer találkoztunk is, szerintem jól sikerült a találkozó, de most mégis 3 napja nem írt semmit ...

Szerintetek mi van ilyenkor ? Mit gondoljak ? Vagy miért nem ír vajon ?


2017. nov. 4. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kell egyből megijedni lehet csak sűrűek lettek a napjai. Viszont ha még pár napig tényleg semmi életjelet nem ad magáról, akkor írj rá és kérdezd meg miért.
2017. nov. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálam is ez a helyzet. Olyan sokat és jót tudunk beszélgetni, de már 2 napja nem keres... azelőtt én kerestem. Fogalmam sincs mi van ilyenkor. Szerintem azt várják, hogy mi is írjunk nekik. Csak nekem ez kínos. Én még várok egy kicsit. Te ahogy gondolod.
2017. nov. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én sem írok egyfolytában. Ha érdeklem a nőt, úgyis ír. Egyébként meg kár bele az idő.
2017. nov. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Velem is ez van! :D Az őrületbe kerget....el nem tudom képzelni, hogy mi történik ilyenkor...egyszer már írtam neki, nem akarom megint én keresni. De nagyon hiányzik :(

Srácok valaki elmagyarázná nekünk? Köszi :D

2017. nov. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2# válaszoló vagyok.

Azt várta, hogy én keressem. ^^ Szóval, írj rá párszor, hogy tudja fontos vagy neki.

2017. nov. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Pocahontas12 válasza:
Nem tudom nekem is hasonló problémám van... én ha írok neki, 3 napig sem válaszol, meg sem nézi, közben pedig sokat van fennt messengeren
2017. dec. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Pocahontas12 válasza:

Fiúk tényleg írjátok meg miért csináljátok ezt

Nagyon őrjítő h nem tudjuk mi van! Főleg ha a aktív az illető

2017. dec. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!