Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tudnátok mondani ideális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok mondani ideális randihelyet?

Figyelt kérdés
Lehetőleg Budán, és nem étteremre vagy ilyesmire gondoltam, hanem valami romantikusabb és szebb kinti helyre.

2017. nov. 13. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Kinti hely ebben a hidegben? Hát nem randiznék veled öcsipók.
2017. nov. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ebben a rossz időben sajnos azok a helyek amiket ismerek kiesnek, de ha egy szebb napot kifogsz akkor a Rómain sétálgathattok (bár az nyáron az igazi), esetleg a várba felmehettek, vagy a fogaskerekűvel elmehettek a Széchenyi-hegyre
2017. nov. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Menő manó43 ***** válasza:
Tudom, hogy nem Budán van, de pl a városligeti jégpálya szerintem egy jó ötlet lehet.
2017. nov. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nyilván felöltözünk jól és mindenképp holnap kéne, a vár közelében jó lenne, nincs valami konkrétabb aranyos hely ahol ülni is lehet?
2017. nov. 13. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!