Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi . Milyen? Mikortól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi . Milyen? Mikortól ideális? Miket kell mondani?

Figyelt kérdés
Nekem még nem volt első randim . De sz osztály társainak igen . Ez gáz ? És milyen ? Hogy kell csinalni? Mi az idealis hely ?

2015. febr. 7. 23:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Húha, rossz program van a fejedben. Mi az hogy "kell mondani"? :D

Nem tudom hány éves vagy, de elmondom az én forgatókönyvem.


Bejön a másik.

Lazán felvetem, hogy jó fej, jöjjön velem biliárdozni/pizzázni/akármi amit szeretsz. Időt és találkozási helyet egyeztetünk. Mivel én vagyok a férfi, én vetem fel a választási lehetőségeket. Olyan nem létezik, hogy "mit szeretnél csinálni?" stb. Ha nem jön be neki amit én mondok, akkor majd úgy is szól.


Aztán megjelentek.

Laza szia, puszi puszi, nem töketlenkedsz, "ez természetes", sugározzon belőled ez. De ehhez az kell, hogy jól érezd magad a bőrödben.


Nem tudod miről beszélj?

Igazából báááármirőől lehet, de komolyan (persze nyomdafestéket tűrjön és a másikat ne ijessze el) A lényeg mindig azon van, hogy hogy adod elő.

Úgy add elő, hogy természetes legyen, te jól érzed magad, ő ehhez a hullámhosszhoz csatlakozhat. De ehhez meg magadban kell rendet tenned.

2015. febr. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én könnyen kezelem az ilyen első randikat viszonylag.pl a múltkor a suliban 2-3 fős csoportokat kellett csinálni,és különféle megadott témákból előadást tartani az osztály előtt.Óra utáni szünetben odamentem a lányhoz,aki tetszik,és megkérdeztem tőle,hogy ha nincs más terve, akkor lenne-e velem,cserébe 5-öst kap a beadandóra(én nagyon jó vagyok az ilyenekben).Egy rövid színlelt gondolkodás után bele is egyezett.Ez azért volt jó,mert egyrészt úgy hívtam el randizni,hogy nem konkrétan kértem tőle(akkor biztos lepattintott volna,mert még nem nagyon ismertük egymást,csak névről),másrészt így volt egy alaptéma is,amivel el tudtam kerülni a kínos csöndet a randin.Tehát megvolt a kérés,most már csak a helyet kellett kitalálni. Megkérdeztem tőle,hogy a héten valamelyik délután ráér-e,mert akkor összeülhetnénk megbeszélni a feladatot, mondjuk valami nyugis helyen,ahol lehet gondolkodni.Ő a könyvtárra gondolt,de én mondtam,hogy inkább egy kávézó legyen,mert sokáig eltarthat,és én biztos szomjas leszek+a koffein jót tesz az agyamnak(na innentől kezdve még a hülyének is leesik,hogy mit tervezek,de mivel nem tudott belekötni az érvembe,nem is ellenkezett).A randi végül is remekül sikerült,jót beszélgettünk,megismertük egymást(a feladatról nem sok szó esett,és mikor erre felhívta a figyelmemet a végén,mondtam,hogy ne aggódjon,mert majd otthon megcsinálom egyedül,neki csak elég,ha átnézi később). Ezzel a történettel csak arra próbálok célozni,hogy okosan kell megválasztani az időt,és a helyszínt.Ha minden jól megy,a többi magától is.Persze,ez inkább akkor segít,ha valakit az iskolából,osztályból akarsz elhívni,és már ismeritek egymást legalább névről.
2015. febr. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát köszönöm , majd egyszer talan kipróbálom
2015. febr. 8. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!