Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha elkezdek beszélgetni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elkezdek beszélgetni egy csajjal akkor elvárjam hogy eleinte ő is rám írjon?

Figyelt kérdés
Elkezdtem beszélgetni egy lánnyal és eddig mindig én írtam rá de amikor beszélgetünk akkor tök jól kijövünk.

2017. nov. 16. 22:25
 1/7 A kérdező kommentje:
Élőben is ismerem, csak nem sokat találkozunk, így ebből értetődően marad a ...
2017. nov. 16. 22:38
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
A kérdésre válaszoljatok légyszives, hülye trollok.
2017. nov. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Én pár alkalommal írok neki, aztán vagy ír, mert neki is fontos, vagy ámen. Már nincs kedvem húzni az időt. Ha meg fontos vagyok úgyis keres, egyébként meg lekophat. 22/f
2017. nov. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Lehet önbizalomhiányos, nem mer ő írni, fél hogy zavar, nem tud mit felhozni. Én is így vagyok, hiába vagyokvalakivelnagyon jóban akár élőben is, beszélgetést indítaninem tudok.
2017. nov. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Én lány vagyok és van amikor elvárom, hogy a srác írjon ismerkedés elején. De volt már, hogy én írtam, hogy szia, múltkor rám írtál gondoltam folytathatnánk. Vagy valami ilyesmi. Helyzetfüggő és kedvfüggő, de írj neki nyugodtan ha jól elvoltatok. Aztán élőben is beszélgessetek ám, ha van rá lehetőség. Egy idő után elvárhatod, de a kezdeti szakaszban még nem :) Legalábbis én így vagyok vele.
2017. nov. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%
Bármilyen kapcsolatról is legyen szó- baráti, családi, szerelemi- ez két ember viszonya, kölcsönösen, egymásért kell tenni ugyanannyit, mint amennyit mi is elvárunk. Tehát igen, nyugodtan várd el, hogy ő is keressen.
2017. nov. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Én lerohanom őket. Minden nőre max. 10 percem van az életemből. Ha ennyi idő alatt nem tudom meg hogy akar e valamit akkor mehet a levesbe.

Statisztika: csak április és szeptember között 4 lánnyal kb egy hét alatt eljutottam a semmiből az ágyig. Kettő most is találkozni akar...lehet hogy kb 50 nemet mondott de van nagy számok törvénye


Félni nem szabad.


Csaoo

2017. nov. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!