Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 22 éves vagyok. Elkezdek...

22 éves vagyok. Elkezdek beszélgetni egy lánnyal, majd kiderül, hogy csak 16 éves. Annyira ki van sminkelve, hogy idősebbnek láttam. Ez gáz?

Figyelt kérdés

2017. nov. 5. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Nem gáz mivel nem tudhattad a korát.
2017. nov. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
En 25 eves koromban ismerkedtem egy 17 evessel.Es akkor mi van?
2017. nov. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
De hol a probléma? A kisgádzsik 90%-ával ez a helyzet... Ez nem neked probléma, hanem legfeljebb őket minősíti. Na meg a szülőket, hogy ezt hagyják. Egyébként meg 6 év csak ebben a korban nagy kölönbség, 10 év múlva fel se tűnne, és legfeljebb azért gáz, mert még fiatalkorú...
2017. nov. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ez valakinek , akkor a csajnak gáz nem neked.
2017. nov. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Metionin ***** válasza:
Nem gáz, a mostani kiscsajok sokszor kinéznek 20-nak. Múltkor is volt pár hangos csaj a villamoson, azt hittem egyetemisták, erre a beszélgetésükből kiderült hogy nyolcadikosok...magassarkú, smink, műköröm, hajfestés, műszempilla, partyszemöldök, simán idősebbnek néznek ki mint pl. amikor én voltam 16. Ilyenkor kap el a röhögés hogy engem meg nem engednek be egy szaros dohányboltba, pedig nem vagyok egy mai fialás :D
2017. nov. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!