Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Alacsony vagy magas barát/bará...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony vagy magas barát/barátnő jön be nektek jobban?

Figyelt kérdés
Nálatok magasabb vagy alacsonyabb partnerrel jönnétek össze és miért? Szerintetek mi az előnye és hátránya az alacsonyabb, illetve magasabb partnernek?

2017. nov. 19. 17:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
nem mind1?
2017. nov. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%

Nem ez érdekel.

32/F

2017. nov. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Én abszolút magasabb. Én is magas vagyok lányként, és mindig magasabb pasim volt. Előny meg hátrány szerintem nincs, én csak szimplán szeretem ha a barátom magasabb nálam:)
2017. nov. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Engem azért kicsit zavarna ha jóval magasabb lenne a párom, de 2 3 centi belefér. Nekem az ideális körülbelül az ha velem egy magas, vagy nagyobb. Csak nekem ha kissebb lenne (én is eléggé alacsony vagyok) az zavarna és szokatlan is.
2017. nov. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
*ha jóval alacsonyabb lenne.
2017. nov. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mindig úgy képzeltem, hogy a férjem legalább 180 centi magas lesz... :) Mert olyan jó rá felnézni, biztonságot jelent a termete, stb. Tinikori álmodozások.


A férjem 166 cm-es, de nagyon okos, humoros férfi, aki bármikor fel tud vidítani. Soha senki nem adott ennyit, mint ő, mellettem áll és tamogat.

Termetőhez képes erős (bár régen versenyszerűen atlétikázott), az ágyban eszméletlen ügyes, a szeme pedig olyan nagyon zöld, hogy abba első randin beleszerettem (és a mosolyába)


Összegezve: senki magasabbra le nem cserélném.


Amúgy 22 évesen randiztam 190 centis sráccal is, de nekem ő már túl magas volt, kb. félóra után a nyakamat nem éreztem.

Pedig kedves srác volt, de túl langaléta :)


28n

2017. nov. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nem számít.
2017. nov. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igazán számít. Bár igaz előnyös ha egy srác magas, egy lány pedig alacsony, mivel megvan az az érzés, hogy a srác olyan férfias ettől és a lány meg oda tud hozzá bújni. De annyira durván egyáltalán nincs jelentőssége hogy emiatt ne jönnék össze valakivel.
2017. nov. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem teljesen mindegy.

L/L

2017. dec. 5. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Àtlagos. Én 167cm (ffi) vagyok és velem egymagas lányt keresnék (165cm körül)

Ha alacsony lenne pl 150cm v alatta, nem hinném, hogy összejönnék vele. - igaz nem is hinném, hogy egy alacsony lány középmagas fiút válasszon magának. Többségében azt tapasztalom, hogy valaki minél alacsonyabb, kompenzációként annál magasabb pasit választ amilyet csak lehet. Egyik volt osztalytarsam (lány) 145cm volt és a pasija 2m felett. Kicsit furán nézték ki amikor kézen fogva mentek úgy, hogy a csaj fejebubja épp a pasi derékig ért. Szegény srác görnyedve a csaj meg nyújtott kézzel tudott vele sétálni. - na de mindenki maga tudja.

A másik véglet. Egy 175cm csaj ritkán választ alacsonyabb partnert pl 165cm vagy alatta.

Az én meglátásom, hogy az esztétikus, ha egymagasak vagy a pasi egy picit nagyobb a lánynál.

2019. márc. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!