Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ez már szemezés volt? Vajon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már szemezés volt? Vajon tetszem neki?

Figyelt kérdés

A fiúval látásból már lassan 7 éve ismerjük egymást, ő 3 évvel idősebb .

Egy csoporttal mentünk valahova , ő is jött . A városnézés alatt végig mellettem jött ,de nem szólt semmit. Majd utána odajött beszélgetni és nagyon kedves volt ,próbált megnevettetni szóval minden jó volt .

Ezt kísérte mégegy program, a tanárunk összehívott minket megbeszélni a dolgokat.

Még a kiránduláson szóba jött egy verseny, ami az után volt ( szóval sorban úgy volt ,hogy 1. kirándulás, 2. verseny , 3. összejövetel ,csak hogy értsétek)

Azon a kísérő összejövetelen elmeséltem a többieknek az eredményt, ő pedig mosolyogva rám nézett és kb. 3 másodpercig egymás szemébe néztünk. Ahogy én észrevettem mintha büszke lett volna rám ,bár ezt lehet hogy csak beképzeltem.

Az este folyamán még többször egymás szemébe néztünk pár másodpercig, nagyon mélyen .

Mikor beléptem elmosolyodott,amikor beszéltem felkapta a fejét.

Nekem tetszik , de az a 3 év korkülönbség talán egy kicsit sok.

Mit gondoltok? Amit csináltunk az szemezés? Vajon tetszem neki?


2017. nov. 24. 19:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve... Ha tetszem neki akkor lépni fog ugye ?
2017. nov. 24. 19:10
 2/5 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok hogy 3 év korkülönbséget soknak találsz?

Egyébként ezek alapján simán tetszhetsz neki, ezek jó jelek. De ez nem azt jelenti hogy dőlj hátra. Neked is ki kell mutatni ugyanúgy, hogy tetszik neked.

2017. nov. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Na igen, itt a probléma. Én 13, ő pedig 16 éves.

Nem gondolom magam éretlennek , de nem szeretnék olyan dolgokba belekeveredni,amiből rosszul jöhetek ki.


Egyébként a fiú nagyon aranyos ,jó tanuló , felsőfokú nyelvvizsgája van szóval nem egy züllött valaki :D

2017. nov. 24. 19:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Most kezdhetném azzal, hogy túl fiatal vagy haggyad inkább, de hidd el át érzem a helyzetedet. Amiket leírtál elég valószínű hogy tetszel neki. Szerintem várj egy kicsit mert ha tényleg kellesz neki akkor kezdeményezni fog. Te meg addig legyél nyitott felé. Sok sikert!
2017. nov. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. nov. 25. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!