Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Randizás

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Van egy lany aki nagyon tetszik, ritkán látom hogyan beszéljek vele?

Amikor látom nem akarok odamenni hozzá mert ott vannak a Szülei. Egyszer amikor meg lehetett volna csak ültem es néztem nem jutott el a fejemig hol vagyok. Facebookon kerestem sztem nincs neki. Már szemeztunk szinte biztos hogy tetszem neki. Mit tegyek? Nem tudom még a nevét se.

Keress kérdéseket hasonló témákban: lány, fiú, tetszik, bejön, szemezés

2016. okt. 18. 18:07  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

13F

# 1/2Időpont 2016. okt. 18. 18:35 Privát üzenet
Amikor látod menj oda hozzá és beszélgess vele, kérdezd meg a nevét,stb. Máshogy sajnos nem tudsz hozzá közeledni úgy hogy a nevét sem tudod. Csak bátorság kell és hajrá!

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2016. okt. 22. 17:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A lány aki tetszik nekem miért ír vissza ritkán és nagyon röviden, holott tudom, hogy én is bejövök neki? 17/f
Belezúgtam egy lányba de sajnos nagyon ritkán látom, és minden nap egyre féltékenyebb vagyok, mit tegyek?
Tetszik egy lány. Csak nagyon ritkán szoktam látni a városban és így csak facebookon tudnék vele elkezdeni beszélgetni. Lányok szerintetek inkább ne is írjak rá facen mert ott...
Mit gondoltok, mit csináljak, hogy mondjam el neki, hogy tetszik? Az a baj, h ritkán látjuk egymást.
Mit tegyek, ha olyan fiú tetszik, akinek van barátnője, de nagyon messze lakik és csak ritkán találkoznak, és szemmel láthatóan egy hullámhosszon vagyunk?
Egy buliban smároltam egy fiúval. Ezt nagyon ritkán teszem, de ő tényleg tetszik. Lehet belőle valami? Illetve, hogy tudnám ezt elősegíteni? 18/L (Bocsánat a klisés kérdésért, de...

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Randizás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!