Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan és mennyire zavarhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyugyo72 kérdése:

Hogyan és mennyire zavarhat egy új kapcsolatot az exek jelenléte a mindennapokban? Osszátok meg velem a tapasztalatokat!

Figyelt kérdés
Mindketten az exeinkel dolgozunk. Nehéz megoldani, hogy nyugodtan találkozzunk. Mennyire fog ez ártani?

2014. okt. 1. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:
ez azért sok mindentől függ..pl: mennyi ideig voltatok az előző kapcsolataitokban, mennyire volt az komoly vagy hosszan tartó, őszinte, mekkora szerelem volt..stb.. Minél mélyebb és hosszabb volt az exekkel töltött idő annál nagyobb az esély a veszélyre...de ha a múlt TELJESEN ÉS TÖKÉLETESEN LEZÁRULT..akkor nem lehet probléma az ex jelenléte, hiszen ami VOLT ELMÚLT...
2014. okt. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kb 7 évet voltak együtt, mi ötöt! Én félre vagyok állítva mert a munkám miatt szerinte nem lehet rám számítani. Az ex meg reggel dolgozik kb délig vagy max kora délutánig. Hétvégén soha. Ott lakik vele pedig már elköltözött egyszer. Nem költözött ugyan vissza, de ideiglenesen ott van. Tehát folyamatosan akadályozva vagyok hogy vele lehessek, ami akadályokat Ő állít elém. Szakítani eddig még nem akart. Nekem viszont nagyon hiányzik!
2014. okt. 4. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!