Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha elhivott egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha elhivott egy fiu korcsolyazni, de mar elfelejtettem azota?

Figyelt kérdés

Van egy fiuu akivel alakuloban vagyok kb 1 honapja es mondta hogy pentek este elmehetnenk korcsolyazni, de en mar nagyoon reg nem voltam (nyolcadikban voltam szerintembutoljara, most tizenegyedikes vagyok😀) es ertelemszeruen ki is nottem a korcsolyamat, szoval berelni kell amiben MEG NEHEZEBB.

Mit tegyeeek? Lemondjam vagy emiatt hulyeseg lenne?


2017. nov. 27. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Emiatt hulyeseg lemondani. Regen tudtal, most is fogsz tudni. Ez miatt nem kell idegeskedni. Menni fog az.
2017. nov. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ráadásul ha bénáznál vagy ilyesmi, az plusz egy ok, hogy megfogja a kezedet :D
2017. nov. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én régen sem korcsolyáztam, de elmennék, ha valaki elhívna. Biztos meg lehet tanulni, ha annyi embernek megy. :D Nyilván nem lesz senki rögtön műjégtáncos, de azért csúszkálni lehet. És ha nem megy olyan jól, akkor legalább foghatjátok egymást. :)

Engem nem riasztana vissza, hogy bérelni kell korcsolyát, 1-1 alkalommal belefér, de lehet, hogy vennék is, ennyi idősen már legalább nem lehet kinőni. :) Jól jöhet még bármikor.

Szerintem ne mondd le emiatt a randit, ez egy tök jó program, ő is várja biztosan.

2017. nov. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!