Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiatal lányok! Ti hol/hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok! Ti hol/hogy kerestek magatoknak sugar daddy-t? Létezik erre valami bevált módszer vagy akár valós akár netes hely?

Figyelt kérdés
Kérem aki érintett vagy rendelkezik információval az ossza meg velem! Köszönöm! :)

2017. dec. 4. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:
54%

Fiatal lányok miért keresnének sugardaddy-t ?


Kérdező ne magadból indulj ki, a kitartott ringyók száma még mindig elenyésző.

2017. dec. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Én nem bíróm az ilyesmit, de hallottam egy olyan oldalról h puncs.hu, amúgy itt is gyk-n szokták reklámozni.
2017. dec. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
Hát ez gáz.
2017. dec. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Puncs.hu

Nem támogatom az ötletet, de ez egy magyar agyonreklámozott sugar daddy kereső oldal.

2017. dec. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Én nem kerestem, de már ajánlkoztak maguktól. :D

(Nem fogadtam el)

2018. júl. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
95%

Hát a puncs.hu a legjobb oldal erre, habár én egy sima társkeresőn futottam rá a jelenlegi sugar daddymre. Ha gondolkozol ezen, nagyon legyél óvatos, sok a fura alak. Ajánlom, hogy legyen meg az elérhetősége a barátnőidnek, mindig írj nekik a találkán, hogy rendben vagy, és a legfontosabb, hogy oszd meg a helymeghatározást, szóval ha valami baj van, tudják, hol keressenek.

Jó keresgélést😘

2018. okt. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
#6: Ez szánalmas.
2018. nov. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
Sziasztok 24 éves (N) vagyok és csak a társaság miatt kezdtem el keresni magamnak sugar daddyt és szex nélküli kapcsolat lesz mert ha arra vágyna bármikor fel szedhető erre ki jelölt oldalon olyan nők vagy férfiak. Mivel csak egymás társaságát fogjuk élvezni és fejlődni fogunk újakat alkotni így nem aggódok miatta, mert szerintem csak tisztán vállaltuk a vágyainkat és kb hasonló a gondolataink meg a hobbynk is kb, mint egy hobby társ csak a sugar daddym. Ő kb 62 éves és házas. Bele fáradtam, hogy egyfolytában egyedül kell csinálnom mindent így mindenki szexmentesen meg kapja amire vágyik tisztán és őszintén... Ha nem lennék önbizalom hiányos már rég egyedül bele kezdenék a karrieremben, de szükségem van a biztonságra, hogy érzelmileg és gondolkodásban is fontos és értékes legyek a számára kb, mint amit egy átlagos kapcsolatban él várnék, de mivel egyik kapcsolatban sem kaptam meg hát franc bele igenis bele kezdek és mindent úgy alakítók, hogy jó legyen neki és nekem is és közben tudjak alkotni és a hobbymat fizetős hobbyvá alakítani és közben jól érzem is magam. Szerintem nincs gond azzal, ha nyíltan vállalja az ember, mit akar a másiktól legalább tudjuk mire vállalkozik az ember. Így könnyebb és biztonságosan tudjuk mi sugar babyk fejleszteni magunkat és közben senki nem lesz egyedül.
2019. jan. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
#8: Ezzel a múlttal neked nem lesz pasid senki 😊
2019. jan. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!