Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 2éve küszködöm a nemi szemölcs...

2éve küszködöm a nemi szemölcsökkel, sikertelenül. Nincs valakinek az ismeretében olyan hely ahol elbírják mind távolítani? Vagy esetleg olyan módszer amivel meg lehet szabadulni tőle?

Figyelt kérdés

Az elején 2-3 volt, nem lett rögtön kezelve, mostanra rengeteg van.. eddig csak a hímvesszőm tövében, pár hónapja már a hímvesszőmön is és mostanra a zacsin is megjelent 15-20 db.. 60-70 db biztos van..


Használtam már többféle ecsetelőt amit az orvos írt fel, vagy csak kisebb lett, vagy el se tűnt, mindig sokad magával tért vissza, ecettel is szedtem már le.. azután is mindig visszanőtt, használtam nem nemiszervre való szemölcseltávoltítót.. pár helyen nem nőtt vissza, ott viszont kimarta a bőröm.. fehér folt van a gyógyulás helyén, a lényeg h utána is sokasodtak.. immunerősítő gyógyszert is írtak fel, azt is hiába szedtem be..


nem tudom mit tegyek.. azt mondják elmúlik magától.. már 2 éve szenvedek vele.. nem úgy néz ki mint ami el akar tűnni..



2014. aug. 24. 11:09
 1/2 A kérdező kommentje:
Lehetőleg Budapesten legyen ez a hely..
2014. aug. 24. 11:11
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Helyet nem tudok ajánlani, mert naqyon távol élek tőled, és még nő is vagyok, de az év elején nekem is megjelentek, és az orvosom egyből a leégetést javasolta. Nagy tapasztalatú a doki, Ausztriában dolgozik egy klinikán, és azt mondta, ő még olyat nem igen látott, hogy ecseteléstől elmúlt volna. Nekem lassan két hónapja szedték le, és hála az égnek, eddig nem újult ki, de azért nem merem elkiabálni... Szóval szerintem hagyd a francba az ecsetelést, és bár gondolom anyagilag ez is eléggé megterhelő lesz, de szedesd le őket. Nem akarlak ámítani, a gyógyulási időszak nem egy leányálom, de kibírható.
2014. aug. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!