Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nőügyek ha ti értetek hozzájuk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőügyek ha ti értetek hozzájuk légyszi írjatok fiúk és lányok válasza is érdekel:D (16 f)?

Figyelt kérdés

Szóval az a sztori hogy körülbelül három hete megismertem egy csajt ő írt rám,messengeren jöttünk össze,èn nem nagyon szoktam így ráírni senkire,rengeteget beszéltünk ès most nemrèg találkoztunk.Azt kell tudni hogy 350 kilométer van köztük, ez volt az első találkozás, hètvègère mentem le,nagyon jól tudta, hogy ez nekem nem kis út pènz..

Első nap minden tökéletes volt,èn ismerősömnèl aludtam ott.Csak viszonylag beszéltük meg hogy mi lesz másnap,mikor talizunk.Reggel írtam neki hogy hova menjek ès mikor,azt mondta erre hogy beteg ès rosszul van.Aznap mèg találkoztunk,de már messze nem volt okè minden,veszekedtünk egy sórt mèg reggel,ès tudta hogy beszèlni akarok vele hogy midt mivan de egyszerűen nem hagyta hiába hoztam fel a komoly tèmát,ő nem hagyta hogy beszéljünk.Mèg szintèn aznap viszonylagosan lebeszèltünk mindent,de nem hogy èlőben ahogy kellett volna,hanem messengeren.Utolsó nap úgy volt hogy mèg elköszönünk egymástól,természetesen nem így lett... reggel írtam neki,nem válaszolt normálisan kicsit felbaszott már bocsánat,irogattunk nagyon sokat úgy hogy beszèlhettünk is volna,de nem.Azzal èrvelt hogy nagyon erőltetem a találkozót ès hogy ez így neki nem megy...Nem szakítottunk ès nem is akarunk csak nehèz így hogy nem tudunk beszélni normálisan.Tippek mit írjak neki hogy tudja hogy bírom ès simán benne lennek egy komoly kapcsolatban?



2017. dec. 10. 13:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem tudtok normálisan beszélni akkor mi értelme van az egésznek?
2017. dec. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
Ha már elmegyek egy lányhoz, akkor vegye már a fáradságot, hogy azon a hétvégén velem foglalkozzon! Ha nem akarta, akkor miért nem írta meg? Az ilyen lányoktól kapok agyfaszt! De ha te férfiként ezt tennéd meg, akkor egy büd#s paraszt vagy! Érdekes csak úgy beteg lett? Én a helyedben akkor felmentem volna és megnéztem volna, hogy tényleg élet és halál között van! Biztos nem azt kapta, amire számított és így akart lerázni! Nekem is volt hasonló nyáron, balatonfüredről Miskolcra elmentem, de a csaj még ki se jött elém, pedig még elötte megbeszéltük, hogy talizunk! Erre nekem kellett elmennem börönddel a csajhoz! Meglepődött, amikor az anyja rákérdezett, hogy ki ez itt börönddel! Finoman elzavart! Anyjának elmagyaráztam, meg a szomszédoknak, akik az üvöltözésre jöttek ki!Aznap este jöttem is vissza, de elötte elmentem leinni magamat! 35k- val könyebben jöttem haza! 20/F
2017. dec. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
azta de jó arcok vagytok:D igen ez így van mi szophatunk órákat, de a szegèny kis csajokra vigyázni kell... köszi az eddigi válaszokat.Az első kommentelőnek:azèrt van èrtelme mert szeretem a csajt ès ő id azt mondta...
2017. dec. 10. 14:44
 4/9 A kérdező kommentje:
lerázni meg biztos hogy nem akart inkább arról van szó hogy ő mèg nem kèsz erre szerintem... egyébként meg agyfaszt azt ènis kaptam:D
2017. dec. 10. 14:47
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát ezt naivságnak nevezem. Én is ezzel mentegetném magam de ha én annyira szeretek valakit nem csinálom ezt vele!!!
2017. dec. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
az 5 ös válaszolóval is teljesen egyet èrtek de inkább elmondhatta volna èrtelmesen hogy mit akar...első találkozásnál 2 óra után hagyta magát lesmárolni ès nem azert mert ri**nc az 100
2017. dec. 10. 15:08
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi a fszt csinaljak kibèkuljek ès legyen mèg egy lehetőség vagy hagyam a pcsaba ès keressek másikat:D? Csak az a baj hogy annyira jófejnek ès kedvesnek tunik...
2017. dec. 10. 15:10
 8/9 A kérdező kommentje:
jöhetnek még válaszok/vélemények!
2017. dec. 11. 00:08
 9/9 anonim válasza:
kalap, kabát
2017. dec. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!