Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Metálos, illetve rocker fiúk!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Metálos, illetve rocker fiúk! Nektek milyen lányok jönnek be?

Figyelt kérdés

Külsőre, belsőre is leírhatjátok :)

És mennyire fontos, hogy ugyanolyan legyen a zenei ízlése, mint nektek?



2017. dec. 10. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálam előny, ha egy lány hasonló zenét hallgat mint én, de nem kizáró ok ha nem.

Külsőre meg az arc a legfontosabb, de azt meg nem tudom leírni, hogy mi tetszik egy arcban.

2017. dec. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem mondanám tipikus rockernek vagy metálosnak magamat, de elég sok ilyen zenét szeretek.

A kissé fura, művészlélek lányok jönnek be leginkább, és igen, előny, ha hasonló a zenei ízlése, mint nekem.


18/f

2017. dec. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kedvelem a rocker lányokat, főleg ha az öltözködésük is tükrözi a zenei ízlésüket. Zenekaros cuccok, oldallánc, bakancs, miegymás... 😉
2017. dec. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Külső: igényes, látszik, hogy szeret mozogni, foglalkozik az egészségével, nem viszi túlzásba a sminket, meg van saját magával elégedve.


Belső: Értelmes, lehet vele több, mint 5 percet is beszélni egy témáról. Érdeklődő, kedves, egyenes.


Ha tuc-tuc és gengszter rap és a pop zene kikészít. Úgyhogy ez nálam kizáró ok lehet. És fordítva is igaz: nálam a metál napi szinten szükséglet. Ettől még lehet kedves, szép, okos, jóra való lány, csak ne akarjunk együtt élni, mert nem fog összejönni.

2017. dec. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha kb ugyanolyan zenéket hallgat, mint én, az nagy plusz pont. Külsőre nincs sok elvárásom, ne legyen túlsúlyos, és ne legyen magasabb nálam. Belsőre, legyen megértő, lehessen vele beszélgetni, ne legyen bunkó, meg nagy plusz pont, ha tud szeretni, és "tapad" :D
2017. dec. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
+1 megjegyzés: Nálam kizáró ok a dohányzás. Azokat a lányokat, akik dohányoznak, kerülöm.
2017. dec. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Se cigi se pia, imádom a pici lányokat (150-160 cm), külsőre kb annyi, hogy sportoljon, legyen higiénikus, és ha lehet, ne legyenek nagy körmei.a zene is fontos, mert pl. Hànyni tudnék a mainstream fosoktól, mint rihanna meg del ray meg hasonlók. :D
2017. dec. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!