Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy állnátok hozzá, ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy állnátok hozzá, ha a lányotokkal egy rocker/metálos srác járna?

Figyelt kérdés

2017. nov. 13. 20:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Most akkor rockos vagy metálos?
2017. nov. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Én kifejezetten örülnék neki, ha mellé még normális is, persze.
2017. nov. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Sokan nem értik, mi az a rock , mi az a metál, ha csak azt hallod hogy szar, akkor még nem hallgattál egy olyan számot, aminek van mondanivalója,

Valljuk be, nekem sem olyan bizalomgerjesztő a külsőm xd

De hidd el, előbb mennék oda valakinek segíteni az utcán, mint bármelyik cukifiu 😂😂😂😂😂

De majd megérted :)

2017. nov. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
89%
Kedves Kérdező! Szerintem a zenei stílus nem minősíti az embert, leírhatja valamelyest, de nem rossz irányban. A rock és a metál kedvelőkről tudom sok sztereotípia terjeng, de nem kell általánosítani. Attól, hogy acélbetétes bakancsban, bőrkabátban, málha zsákkal járkálnak még nem jelenti, hogy bűnözők, rosszindulatúak, veszélyesek, agresszívak. :) Persze normális, hogy félted a lányod. Szerintem hívd meg a pasiját magatokhoz egy vacsora keretében, ahol lehetőség nyílik a megismerkedéshez. :)
2017. nov. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Tom Benko ***** válasza:
Remélem, szereti a Manowart meg a Slayert!
2017. nov. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Firedoom ***** válasza:
100%
Emberek! Mar eleg regota metalos vagyok, de ettol nem erzem magam se tobbnek, sem kevesebbnek. Ugyan ugy felveszem az oltonyt amikor tanacsadokent funkcionalok es ugyan ugy metalban jarok ha eppen civilkent maszkalok az utcakon.
2017. nov. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
62%
Én rocker lány vagyok, a véleményem az egészről, hogy nem a szerint kell valakit megítélni, hogy acélbetétes bakancs, converse, vagy épp egy márkátlan sportcipő van-e rajta. Sem a zenei ízlés, sem az öltözködés nem befolyásolja, hogy egy ember milyen ember valójában. A lányod pedig mint mindenki más (véleményem szerint) megérdemli, hogy megválassza kivel szeretne járni. Egyébként én örülnék ha a lányom rockerrel jönne össze.
2017. nov. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 sashinka válasza:
Ha normális, akkor örülnék!
2017. nov. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
96%
Én örülnék. Volt dolgom több féle stílusú sráccal (tartós kapcsolat!), a tapasztalat hogy a rockerek sokkal érzelmesebbek, figyelmesebbek. Szex terén is, bár azt nem tudom hogy ez nálatok mennyire aktuális téma. :)
2017. nov. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 10 deka farhát válasza:
Együtt hallgatnánk az ifjúkori kedvenceimet. Bár akkir már legyen inkább punk :)
2017. nov. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!