Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Kisülhet valami jó a dologból?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisülhet valami jó a dologból?

Figyelt kérdés

Röviden leírom, nem akarok senkit se regénnyel traktálni.

Szóval pénteken elmentem egy haverral inni, jöttek más haverok és egy lány, akit eddig nem láttam. Kocsmatúráztunk és végig mellettem ült szinte, ha nem akkor szemeztünk elég gyakran és dumáltunk. Eléggé kiütöttem magam, elbúcsúztunk hajnalban, ő meg egy haverjánál aludt. Még aznap éjjel vele álmodtam és nem tudom kiverni a fejemből, mert érzek valamit ami miatt különleges. Hogy hívjam el valahova ha eléggé antiszoc és másik városban lakik? Illetve hogyan írjak rá? Mivel kezdjem?

Minden tanácsot elfogadok, trollok légyszi kerüljetek.



2017. dec. 18. 01:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Első körben ne őt hívd el kifejezetten, hanem szervezz egy hasonló összejövetelt. Kitétel, hogy te légy az, aki beszél minden résztvevővel, így vele is. Aztán ha találkoztok, beszélgess vele, próbáld kideríteni, hogy van-e párja, ha nem tudod, stb. A lényeg, hogy alakíts ki vele beszélőviszonyt. Utána már hívhatod csak őt is ide-oda, a többire meg rájössz magadtól (remélem).
2017. dec. 18. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
tnik ne igyanak már.
2017. dec. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1-Köszönöm, megpróbálom ezt.:)

#2-A tinikor 13 évnél kezdődik, és 19 évesen ér véget. Kinek előbb, kinek később.

2017. dec. 18. 11:06
 4/11 anonim ***** válasza:
58%
és ti 18 évesek vagytok ugye? :D na persze
2017. dec. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ha annyira erdekel 17 vagyok, januar vegen 18, a lany meg 19, szia :D
2017. dec. 18. 20:14
 6/11 anonim ***** válasza:
akkor sem ihasz legaláisan. szia.
2017. dec. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Legálisan inni..XD. Ember 18 alatt csak nem veheti, de nincs törvényben, hogy nem is ihat.
2017. dec. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
igazad van, ott a pont :D
2017. dec. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Felejtsük már el ezt a kiskorú ne igyon dolgot... Nem attól lesz baja az embernek, ha alkalmanként, mértékkel iszik, hanem attól, hogy nem ismertetik meg vele az alkohol tartalmú italokat, és annak hatásait. Helyette magától próbálja majd ki, esetleges tiltás ellenére, és így csak az élményt ismeri meg, a mértékletességet, mellékhatásokat viszont nem.
2017. dec. 19. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
71%
Az első benyomás néha becsapós. Ismerkedj vele! Kérdezd meg tőle, mit szeret csinálni. Szervezzetek közös programot. Nem muszáj inni.
2017. dec. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!