Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ebből a 3 dologból...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ebből a 3 dologból melyik mennyire fontos nektek egy srácon?

Figyelt kérdés

1.) Sportos, szálkás testalkat/arányosan izmos test, helyes arc, ápolt bőr, csábító szemek stb. vagyis minden olyan, ami a külsővel kapcsolatos.


2.) Magabiztos, határozott személyiség, vagány, pimasz és vicces, jól érzi magát társaságokban, és könnyen szocializálódik, valamint meghallgat, megért titeket, és az érzéseiteket.


3.) Viszonylag jómódú családból származik, könnyen meg tud hívni titeket egy italra, vagy egy programra, jellemzően minőségibb cuccai is vannak (iphone, márkásabb ruhák stb.) nem kell szégyenkeznetek mellette.


Melyik mennyire fontos ezekből nektek lányok? Százalékos arányokat is írhattok egymáshoz viszonyítva. :)


Kort is írjatok. :)



2017. jan. 3. 21:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%
FOgyjál le.
2017. jan. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%

A 2.természetesen.:-)

Aztán jöhet a 3.és végül az 1.

Engem nem érdekel,hogy sprtos-e,vagy hogy szépek a szemei.

Attól még egy SENKI.Ezért a 2.Nekem mindigis az a mérvadó

16/L

2017. jan. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

1) hát nálam főleg a magasság számít a szem az ápoltság a fogak és a kezek

legyen szép szeme mármint olyan amibe eltudok veszni

szép fogak és tiszta ápolt kéz amin a körmök nincsenek tövig lerágva

2) minden fontos nálam ebből

a magabiztosság is de nem legyen nagyképű

a határozottságnál meg ne legyen túl makacs és erőszakos

3) engem nem érdekel hogy milyen családból származik nyilván azért jó lenne ha nem mindig nekem kéne fizetni de én magamnak kitudom a dolgaimat fizetni

erre a cuccos témára meg magasból tojok engem nem érdekel hogy iphoneja van e vagy nem meg milyen ruhái.. nyilván ne szakadt ruhákba járjon meg ne legyen büdös de nem érdekel a márkája

nem tudnék százalékolni mert nekem mindegyik ugyanannyira fontos egymásból tevődik össze

2017. jan. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%

Lenézhettek miatta de nekem mindegyik ugyanolyan fontos.

14/l

2017. jan. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem a párom az 1.) és a 2.). Azt hiszem, ezzel megválaszoltam a kérdésed. :)
2017. jan. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezek közül az első a legfontosabb, mivel a többiben alig lényeges valami.

2) innen nem kell minden, csak az, hogy 100%-osan megértsen (és én is őt), nagyon egy húron pendüljünk

3) azért ne nekem kelljen fizetni az étteremben, és ne utálja a jómódúbb embereket. Nem szeretem az utálkozást.


Ha a számok 1=külsőt 2=belsőt 3=anyagi helyzetet jelentik a nekem legelőnyösebben, akkor 1=30% 2=65% 3=5%

Viszont nehéz az én belső igényeimnek megfelelni! Legyen kitartó, legyen az értékrendje, világnézete azonos az enyémmel, legyen nagy szíve és saját érdeklődési köre. Legyen okosabb, mint én, felkészültebb, és legyen ő az örök szerető védelmem a világgal szemben, akinek bármit elmondhatok, akivel szinte egyek leszünk örökre, mert őt nekem szánták és engem neki. Tessék, ez a fontos.

2017. jan. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Először a kettes... Aztan az egyes.. Es a hármas mert pont leszarom mennyi pénze van..
2017. jan. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Csakis a második. Leírtad számomra az álmpasit. Persze azért legyen ápolt...15/l
2017. jan. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Legyen minél magasabb!
2017. jan. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Még szerencse hogy nincs annyi alfahím, mint amennyi arra vágyó csaj
2017. jan. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!