Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Gáz ha nekem bejön egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha nekem bejön egy fiú fél éve, és megpróbáltam megszerezni, most viszont úgy tűnik kapcsolatban leszünk mert neki is szimpatikus vagyok?

Figyelt kérdés

Mikor nekem elkezdett tetszeni még barátnője volt. Szakítottak. Kiheverte. De azóta jóban vagyunk. Most megismerkedünk jobban. De azt mondta nagyon szimpatikus vagyok és biztos lesz ebből kapcsolat.

Ez most úgy kéne vennem, hogy úgy gondolja most jó leszek neki én is, vagy igazából nem baj kinek tetszett meg hamarabb a másik ha már ő is érzi hogy meg akar engem szerezni?

18 L



2017. okt. 31. 12:47
 1/4 Rubina07 ***** válasza:

Szia!

Nem baj hogy kinek tetszett meg hamarabb a másik. A lényeg hogy kedvelitek egymást.

De azért vigyázz. Attól még mert azt mondta hogy biztos lesz ebből kapcsolat, ez inkább attól függ, hogy mi hogy fog történni. Ne legyél vele szemben elutasító, de ne is legyél túl nyomulós :D

És amúgy miért lenne gáz? Az a jó, ha sikeresen összejöttök :D

Drukkolok :)

2017. nov. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Hát nem tűnik túl célratörőnek a pali.

Szerintem legyél óvatos a fiúval szemben nehogy gondok legyenek belőle neked. Nem elijesztésképpen, de nagyon úgy tűnik, hogy veled akarja elfejteni az előző kapcsolatát, de lehet tévedek.

Próbáljátok meg és majd kiderül, de csak óvatosan. ^^

2017. nov. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Bár velem történne ilyen...
2017. nov. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 OLYMPUS válasza:
Jó világ :)
2017. nov. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!