Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha kapcsolatban vagyok, az is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kapcsolatban vagyok, az is szemét dolognak számít, ha találkozok valakivel? (De nem randi céllal. )

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy mindig fiús lány voltam, barátnőim nem is voltak szinte soha. Srácokkal voltam el mindig, de ez nem jelenti azt, hogy sokat fel is próbáltam. 23 vagyok, és most vagyok a 2. kapcsolatomban, mindegyik hosszú (5 és a második immáron 2 év). Ez idő alatt eléggé lemorzsolódott a baráti köröm, magányosnak érzem magamat ezen a téren. Pár napja beszélgetek neten egy sráccal aki a városban lakik, és most felhozta hogy elmehetnék vele meginni egy sört. Szimpatikusnak szimpi, de én nyilván messzebb nem mennék. Nagyon szívesen építenék ki azonban új ismeretségeket, szereznék haverokat, de ha a barátom már azt is meghallaná, hogy én mással megyek sörözgetni, vérszemet kapna. Nem tudom azt sem, a másik fiú szemszögéből én milyennek festhetek, bár én leszögeztem, hogy kapcsolatban vagyok és ezt látja is nap mint nap.
2013. jún. 18. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt a barátoddal kell megbeszélned, elég durva hogy még barátkozni se enged, ebből látszik nem bízik meg benned
2013. jún. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A barátkozás tényleg nem megcsalás, de vannak pasik, akik a párkapcsolatot sem tartják tiszteletben.
2013. jún. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akik nem tartják tiszteletben mások párkapcsolatát azoknak a mottója hogy csak az a nő nem foglalt akin fekszenek. Nem gond hogy haverkodni akarsz teljesen érthető. Talán úgy kéne elmenned hogy a barátod is veled tart hogy felmérje a helyzetet. Hogy őszinte legyek én se örülnék neki ha a barátnőm csak úgy elmenne sörözgetni, iszogatni egy másik sráccal, de megengedném. Csak nehogy elkezdj vonzódni az új sráchoz. Rengeteg ilyet lehet itt olvasni.
2013. jún. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen ő randinak fogja hinni
2013. jún. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-essel értek egyet. Persze lehetnek különböző nemű haverjaitok, barátaitok, akik elől nem kell elmenekülni, ha a partnered nélkül kettesben maradtok, de kettesbeni vakrandi egy idegen sráccal szerintem erősen határeset. Az kizárt, hogy együtt ismerkedjetek meg másokkal, és úgy bővítsd a baráti körödet? 36/F
2013. jún. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!