Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk, ha nektek tudomásotokra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha nektek tudomásotokra jut a nektek tetsző lányról, hogy még nem volt barátja, akkor annak nagyon örültök, vagy inkább elgondolkodtok rajta, hogy vajon mi lehet vele a baj?

Figyelt kérdés

Nem tudom, olyan frusztrált vagyok. Nekem még nem volt barátom, és mostanában elgondolkoztam ezen, hogy ilyenkor a fiúk inkább örülnek, hogy ők lehetnek az elsők, vagy elgondolkoznak azon, hogy mi lehet velem a baj, esetleg buta vagyok, vagy nem vagyok érett egy kapcsolatra stb.

Azért.. most pokolba az álszerénységgel, figyelek a külsőmre, szóval nem azért nincs, mert bányarém vagyok.

Sok fiú kinézett már magának, de kapcsolatig senkivel nem jutottam még el, és ezért nincs :)

Szóval kíváncsi lennék a véleményetekre erről!

16/L



2017. febr. 16. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezen el szoktam én is gondolkozni amikor kavarok egy lánnyal akinek nem volt még barátja, de nem 16 éveseknél, akkor nem gyanús, hogy nem volt barátja, 18-19 évesen már kezd gyanús lenni, hogy valami gáz van de 20 felett már felettébb gyanús a dolog és akkor már jó utána járni a dolgoknak. 16 évesen nem kell aggódnod, fiatal vagy még nagyon. 24/f
2017. febr. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az előtem lévő válaszoló mindent frappánsul leírt.
2017. febr. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm nektek!
2017. febr. 17. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!