Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálják a lányok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják a lányok, hogy hónapokig chatelünk és az egyik napról a másikra többet nem írnak vissza?

Figyelt kérdés
Már a 3.lány csinálta ezt...A tököm tele van már velük

2017. dec. 29. 17:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Ha minden lány maradéktalanul ilyen veled, benned lehet a hiba. Vagy azért, mert rossz lányokat fogsz ki, vagy azért, amiért azok alapján amiket leírtál, én még az elején sem lennék kedves veled. Annyira utálom az ilyen nőgyűlölő embereket, de a férfigyűlölőkről ugyan ez a véleményem. Minden nemből megvannak a normálisak, és ha még a normálisak is egy idő után elmenekülnek előled, akkor te egyből bennük látod a hibát, ahelyett, hogy magadba néznél. Végül is ez a könnyebb megoldás. Én is rengeteget csalódtam már a másik nemben, akár szerelemről, akár csak barátságról van szó, mégsem beszélek így az összes férfiról. Sőt, azokról sem, akik cserben hagytak. Szerintem ez a normális.
2017. dec. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Persze,bennem van a hiba..nyilván az a hiba,hogy eddig kedves voltam a lányokkal meg bedőltem nekik.Most is rámírt itt egy csaj,hogy akarok e beszélgetni,válaszoltam,erre vissza sem ír.Mocskos állat..Ha már az elején sem vagy kedves még az is jobb,mint ha elhitetnéd,hogy kedves vagy.Eddig minden lánnyal csak negatív tapasztalatom volt.
2017. dec. 31. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!