Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első csók mennyire befolyásoló?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók mennyire befolyásoló?

Figyelt kérdés

Az az igazság hogy eddig nem engedtem senkinek az első csókot, mert nem volt rá megfelelően ember, aki iránt éreznék ténylegesen valamit.

Most pedig lenne egy nagyon hozzám illő srác, aki sajnos messze lakik, fogunk találkozni pár napon belül.

Konkrétan utalt arra hogy ha minden jól alakulna akkor megcsókolna, csak tudja hogy nekem mennyire fontos az első..

Mégis félek hogy esetleg kihasznál, de az örökké valóságig se akarom ezt húzni, hogy tapasztalatlan legyek a hülye elveim miatt

Mivan ha rosszul döntök?

16/l



2017. dec. 30. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi.Pár év múlva lehet már emlékezni sem fogsz rá, de ha igen, akkor is csak nosztalgiából. Amúgy az első csók sosem tökéletes.
2017. dec. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt hittem, hogy az első csók hű de jó lesz. Olyannal akartam akit szeretek meg ilyen ehhez hasonló dolgok. Aztán egy csavoval történt akit nem is szerettem, csak hirtelen lekapott hogy azt sem tudtam mivan. Elég szar volt. Aztán jött egy másik, akivel viszont nagyon jó volt. Aztán egy másik, vele még jobb. Nyugi ne parazz rá
2017. dec. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

:D Hát szerintem nem nagyon. Mármint az én első csókom olyan el..szott volt, hogy hihetetlen, mert full részeg voltam, és tök béna, de nem bántam meg egyáltalán, mert tekintve, hogy azóta szuper csókjaim voltak, annyira nem érdekel, hogy milyen volt az első. A másodikat is totál elbénáztam amúgy, mármint inkább úgy mondom, hogy a második partneremmel. Aztán a harmadikkal iszonyat jó volt, igazából úgy veszem, hogy az volt az első csókom, mert az volt úgy olyan igazi.

Szerintem nem kell félned ettől, főleg hogy mint írtad, ez a fiú tényleg figyelembe veszi, hogy neked ez fontos, szóval olyan nagy tapló nem lehet, és úgy tűnik, hogy nagyon tetszel neki.

Viszont... csak akkor hagyd, hogyha tényleg vágysz rá, azt pedig érezni fogod. Nyugi. Még az első szex sem olyan befolyásoló, nemhogy az első csók.

Persze, ez csak az én tapasztalatom, másnak lehet teljesen más a véleménye.

2017. dec. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ne parazd tul, azert ez nem olyan, mintha elvesztened a szuzesseged. Par ev mulva el is fogod felejteni, es egyaltalan nem olyan jo, mint ahogy hiszik
2017. dec. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne parázd túl 😂😂... Az én első csókom úgy történt hogy tiszta részeg voltam fetrengtem egy kanapén és valahol egy másik szobába felesz vagy merszeztek... A srác oda jött hozzám és lesmárolt... Szörnyen csókolt a srác és azt hittem hogy neki is szar volt, de aztán el kezdett irogatni, és le kellett tiltsam mivel az idegeimre ment... Ezzel arra akartam kilyukadni ,hogy szerintem nincs tökéletes első csók... És ha már olyas valakivel csinálod aki tetszik az már kegyetlen rossz nem lehet
2017. dec. 31. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem ez nem olyan nagy dolog, mint például az első szex, bár én mindkettőt megbántam, mert hülye voltam és nem szerettem őket teljes szívemből szóval az biztos hogy olyan személlyel csináld akit nagyon szeretsz :)
2017. dec. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az első csókra mindig is emlékezni fogsz és különlegesnek fogod tartani attól függetlenűl, hogy egy romantikus randi végén történt meg vagy éppen egy prostituáltal 40 évesen egy kuka mögött :D ...


(Nekem nem egy prostituáltal történt meg egy kuka mögött 40 évesen :D)

2017. dec. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Meglátjuk! Ő érte érdemes lenne, szombaton találkozunk. Remélem tetszeni is fogok neki, mindenkinek boldog új évet majd megírom mi lett:D
2017. dec. 31. 16:01
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kövezzetek meg de nekem nagyon meghatározó volt az első. Egy életre belém égett. Mondjuk lehet azért mert a sráccal nagyon sokáig talalkozgattunk, együtt sétáltunk és az első csókunk, még ha nagyon kis amatőrök is voltunk de tökéletes volt abban a pillnatban:D Sajnos már nem tart az a kapcsolatom, de sosem fogom elfelejteni.
2018. jan. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!