Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hova menjünk első randin?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova menjünk első randin? Meddig tartson? Csók lehet vagy még ne próbáljam?

Figyelt kérdés
Pár napja beszélek neten egy lánnyal, jövő héten randizunk. De este dolgozik, szval csak délután lesz valami kis program. Gondoltam iszunk egy, kvzunk, sétálunk olyan 1 órát kb, ha szimpatikusak vagyunk többet. Ti mit gondoltok? Írjatok legyszi h lany vagy fiu valasza.

2017. dec. 30. 17:54
 1/2 anonim válasza:

Az tényleg nagyon fontos hogy sokat dumáljatok. Én motorozni voltam első randin barátommal. A csókot én nem nagyon ajánlom mert szerintem az úgy túl rámenős de meglehet hogy a csajnak meg pont az jön be szóval ahogy érzed.

16/L

2017. dec. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hova menjetek? Hát megválaszoltad.

Első randi ideális hossza? 1-1,5 óra

Csók? Pár nap ismeretség után, ugye te sem gondolod komolyan? Ennyi idő alatt még az sem derül ki, akartok e egymástól vaalamit, vagy összeilletek-e. Ehhez jóval több idő kell.


F

2017. dec. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!