Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Másnak is volt ilyen az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is volt ilyen az első csókja?

Figyelt kérdés
Pár hete megcsókolt egy srác az osztályomból akit alig ismerek, mert nem éppen egy társaság vagyunk. Tipikusan csajok veszik körbe és nem éppen zavarja. Megcsókolt én pedig nem tudom miért de visszacsókoltam. Tetszik nekem, de nem tudom, hogy akarok-e vele járni, mivel eléggé csajozós meg hát mi lenne a közös témánk. Emellett kicsit rib3ncnak érzem magam, mert tényleg "kellettem" magam (házibuliban voltunk), mielőtt megcsókolt de minden lány ugyan ezt csinálta, táncoltunk, buliztunk, ami szerintem normális. Először csak megpuszilt mert nem engedtem hogy megcsókoljon de azután megtörtént. Kicsit rosszul érzem magam, hogy ez lett az első csókom nem pedig valami meghittebb valamint biztos hogy az egész osztály látta, és nem örülök ha elkönyvelnek ilyennek. Ti is éreztetek már így? Nektek milyen volt az első? Mit tennétek a helyemben?

2017. dec. 3. 12:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, nekem még rosszabb volt mert nem is emlékszem rá, csak mesélték hogy megtörtént, egyébként hasonló körülmények között, egy olyan lánnyal aki egyébként egyáltalán nem érdekelt. Majd lesz másmilyen is :D
2017. dec. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
ja azt még elfelejtettem leírni, hogy még egy évig nézhetem a fejét majdnem minden nap és 15L
2017. dec. 3. 12:33
 3/17 anonim ***** válasza:
90%

nekem borzasztó volt.. de nagyon kevés embernek sül el jól a dolog, szóval ne legyél elkeseredve.


így nézett ki a dolog:

játszótéren voltunk, én ültem a hintán ő meg állt.. felálltam, erre gyorsan odajön és "megcsókolja" kb az államat... e közben össze szorítottam a szemeim és mikor vége lett még mindig úgy voltam.. kinyitottam és csak ott álltunk, aztán full csöndben voltunk egész végig, otthon elbőgtem magam...


ennyi a történet, elég siralmas volt de volt jobb sokkal jobb is utána, neked is lesz c:

2017. dec. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ennél jobb nem is lehetett volna,nyugis helyen,jó környezetben a szerelmemmel ahol csak ketten voltunk
2017. dec. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
és 2. válaszoló, milyen kapcsolatban álltatok egymással? :)
2017. dec. 3. 13:26
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Blaaah nekem szörnyű volt:D a srác 18 volt én 15 és a csókunk előtt közölte hogy ő amúgy még soha nem csókolozott.

Tiszta nyál lett az arcom. AZ ARCOM😂😂

2017. dec. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
ezek is jó sztorik :D van olyan is akinek maga a háttérszituáció volt kínos nem pedig maga a csók? :D nekem a csók része nem is volt vészes, csak maga a helyzet
2017. dec. 3. 14:25
 8/17 anonim ***** válasza:
14%

Tényleg ribisen viselkedtél.

Ha érzelmi kapcsolatra vágysz,ne viselkedj így.

2017. dec. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
annyit tettem, hogy tácoltam és énekeltem több fiúval és lánnyal is, nem igazán tudom mit lehetne másképp csinálni, de tény és való hogy ri3isnek érzem magam miatta
2017. dec. 3. 16:22
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

#9: Ha ennyi midnenkivel táncoltál, és a fiúknak sem ráztad magad, akkor mégsem voltál az, de mint látod, bulikban nem fogsz találni partnert.

Jó látni,hogy megbántad. Többet ne add magad könnyen, mert rólad senkinek se a barátnő fog eszébe jutni.

2017. dec. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!