Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit vegyek fel az első bulimra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek fel az első bulimra amire az eslő barátommal megyek és előszőr megyünk el együtt ilyen helyre? (többi lent)

Figyelt kérdés
Igen elég fura a kérdés, szóval van 2 közös ismerősünk és most lesz a szülinapjuk, egyben lesz megtartva szóval jó-jó nagy buli lesz. A barátom már volt bulikba, viszont én egyben sem. Gondolom azért fiúknál ez egy más mert náluk egy ing és egy fari. Nem akarok nagyon kiöltözni sem de nem akarok úgy elmenni mintha leszarnám az egészet. Amúgy elég sportos alkatom van. Ráadásul elég stresszelő hogy ez az első buliba amibe elmegyek ráadásul a barátommal. Nagyon ideges vagyok, szerintetek mit vegyek fel, mit csináljak a hajammal?

2018. jan. 1. 19:22
 1/3 anonim válasza:
Kérdezd meg a barátodat, hogy ő mibe megy, mit ajánl felvenni. Ő tudja, hogy mennyire kiöltözősek a többiek stb. Abba menj amiben jól érzed magad, szerintem nem kell túlgondolni, túlöltözni. Az a lényeg amúgy is, hogy jól érezd magad, révén, hogy buli :)
2018. jan. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi;)
2018. jan. 1. 21:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne túl kihívóan - féltékenységi okokból

Ne túl otthonosan - mert furcsa lenne


Nem muszály szoknyát venned vagy ilyeneket neked is elég egy fari (:D) egy kicsit elegánsabb felsővel vagy blúzzal

Lehetsz szoknyába is (ha nem vagy fázós) egy betűrt egyszerű pulcsival.(Amilyen furcsán hangzik olyan jól néz ki) viszont ez esetben <-- hideg van szóval lehet fázni fogsz.


Igen...A fiuknak sokkal egyszerűbb :)

2018. jan. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!