Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most van az első barátom. Pár...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most van az első barátom. Pár hónapja vagyunk együtt. Nem tudom, hogy miért, de nagyon félek, hogy elveszítem. Veletek is így volt? Megmondjam ezt neki? Hogy változtassak ezen?

Figyelt kérdés
2017. júl. 9. 00:01
 1/3 anonim válasza:
73%

Szia! Bennem is volt egy ilyen érzés az elején de szerintem ha összejövünk egy olyan emberrel akit nagyon nagyon szeretünk nyilván megfordul a fejünkben tudat alatt is, hogy szörnyű lenne ha elveszítenénk. Én elmondtam neki es megnyugodtam, ilyen gondolatok mindig lesznek az ember fejeben csak erosebbnek kell naluk lenni :)

( Lassan 7 honapja vagyunk egyutt;) )

2017. júl. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 nemethjozsef válasza:

Szia!

Igazat szólt az előttem lévő, de ettől függetlenül még csak szembeszállni sem feltétlenül szükséges az érzéssel! Egyszerűen tanuld meg az élet minél több területét értékelni, a saját jövődet is építeni, a lényeg, hogy akár a párkapcsolat nélkül is úgy érezd, tudnál boldogulni. Tehát a lényeg, hogy ne rettegj az elvesztésétől! Arról nem is beszélve, hogy ha valami nem működne esetleg jól a jövőben és nem tudnátok megoldani, kár is lenne erőltetni csak azért, mert úgy éreznéd nem tudnál nélküle létezni. Jóeséllyel egy se veled se nélküled kapcsolatot eredményezne, vagy istenbocsá' kihasználná a fiú a kiszolgáltatottságodat.


20/F

3 éves párkapcsolatban

2017. júl. 9. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kicsi megnyugtattak. Szerintetek beszéljek neki erről?
2017. júl. 9. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!