Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lebeszéltem egy randit, de ő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lebeszéltem egy randit, de ő folyamatosan a társkeresőm online van. Jogos a fura érzés?

Figyelt kérdés
Nem randiztunk még, éppen ezért nem is féltékenység meg én is keresgélek attól még tovább, de hogy állandóan fent van ez kicsit zavar. Ennyire elvetemülten keres párt nonstop? :D Persze rám nem ír a dög :D Vagy épp már másokkal dumálja le a randit? :) Kicsit fura érzés, mert én is keresgélek, de mégis van már egy szimpátia, ha már hétvégén randizni megyünk. Mi jár ilyenkor a fejetekben lányok? 23F

2018. jan. 1. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát engem zavarna egy kicsit de jobb bebiztositani magát nem?
2018. jan. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Zoli780806 ***** válasza:

Miért, kapásból házassági fogadalmat is tettetek?


Egyébként van olyan társkereső, ahol ha nem jelentkezel ki, csak simán bezárod az ablakot, akkor online-nak mutat.

2018. jan. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tettünk házassági fogadalmat, mondom nem féltékenység. Csak én akkor megyek valakivel randizni, ha tetszik és ha tetszik, akkor még ha nézelődök is és bebiztosítom magam mert miért ne , akkor se lógok egész nap ott. De lehet én gondolom rosszul.
2018. jan. 1. 21:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle! Ha nem mered/akarod, akkor már most megette a fene az egészet, inkább mondd el a randit és keress mást, olyat, akivel őszinte tudsz lenni!
2018. jan. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

De ezek szerint te is online vagy a társkeresőn!

Akkor... hogy is van ez :D ?

2018. jan. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
világos! neki nem szabad neked persze lehet keresgélni közben... :D női "logika" :D
2018. jan. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
márminthogy ez inkább nőkre jellemző :D logika
2018. jan. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!