Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nem értem a srácot és nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a srácot és nem tudom hogy mit akarhat de reménykedem hogy valakinek lesz ötlete?

Figyelt kérdés
Ez a srác a nyáron az unokatesommal randizgatott csak nem lett belőle semmi!Aztan elkezdett nekem írogatni,beszélgettünk,mindenről!Aztán elhivott egy találkozóra és én belementem!Elvett kocsival kimentunk hozzájuk ott voltak a szülei,utana felmentunk a szobába filmeztünk,beszélgettünk,csókolóztunk!Utánna azt mondta segitsek neki kivalasztani hogy mibe jöjjön és hogy milyen parfüm legyen rajta!És engem vissza vitt!Az lenne a kérdésem hogy szerintetek az lehet hogy ezt csak bosszúból vagy azért hogy féltékennyé tegye őt vagy tényleg szeretne valami komolyabbat is? A válaszotokat köszönöm és kérlek írjatok kórt és nemet!

2018. jan. 1. 23:10
 1/4 anonim válasza:
Akár még valami komolyat is akarhat. tripper/f
2018. jan. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De mégis bennem van az hogy mivan ha és nem tudok vele mit kezdeni azon is gondolkodtam hogy megkérdeznem tőle egy randin szerinted jó ötlet lenne?
2018. jan. 1. 23:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Elment mással randizni miután veled smárolt? Talán a legjobb az lenne ha rákérdeznél nyíltan, hogy mi van
2018. jan. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy elment volna mert borzasztó sokat dolgozik és nem lett volna rá ideje! De te mit javasolsz hogy kérdezzek rá vagy mit mondjak pontosan?(sosem voltam jo az ilyenekben)
2018. jan. 2. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!