Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sikerült valakinek úgy a...

Sikerült valakinek úgy a baba, hogy ovu előtt 2 vagy 3 nappal voltak csak együtt? Nagyon reménykedem és jól esne egy kis tapasztalat!

Figyelt kérdés
Vasárnap voltunk együtt és ha minden igaz, holnap reggel lesz ovum. Vagyis tegnap volt pozi az ovuteszt és ma reggel is még. Már sajnos nem tudunk együtt lenni többet a héten.
2010. febr. 16. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Alig több, mint két órája már feltették ezt a kérdést.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2010. febr. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Biztos sokmindenkit érdekel a téma..
2010. febr. 16. 20:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is kb. így jött össze a baba. :) Mi szombaton voltunk együtt és a következő hétfőn volt az ovum. Most vagyok 24 hetes a kislányommal, ugye tudod, h ha az ovu előtt esel teherbe akkor nagy valószinűséggel lány lesz. :) Ez nem babona,ez tudományosan bizonyított tény, nekem 2szer is bejött. Drukkolok. :)
2010. febr. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is így sikerült családot alapítani.Dec.26-án együtt voltunk, még másnap is negatív volt az ovuteszt, ami azt jelenti, hogy 2 nappal utána sem volt még.Azt nem tudom megmondani, hogy pontosan mikor fogant, de az biztos, hogy napokkal az együttlét után.Most 9 hetes.Ez a baba nagyon akart jönni, és boldogok vagyunk.Remélem Neked is sikerül.
2010. febr. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!