Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány a sulimban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

[-----------] kérdése:

Van egy lány a sulimban nagyon tetszik, egy osztályba járunk. Gondolkodtam, hogyan kéne beszélni vele, miről mert ahoz nincs ötletem például elhívni valahova de szerintem a mozi kicsit sablonos. Mert félek hogy beégek. Szerintetek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Tanácsokat kérnék hogy miről tudnék esetleg beszélni vele vagy hova hívhatnám el?
2018. jan. 4. 23:18
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
az osztálytárssal mindig is nehéz.. gondolj bele, ha nem sikerül akkor is osztálytársak maradtok és egymást kell majd néznetek rosszabb esetben még évekig. Én személy szerint elhívnám kávézni vagy elkisérném a buszra vagy bárhova ahol beszélgetni tudnék vele és ezáltal tudnám, hogy mégis akkor most mi van..attól függ kapcsolatot, vagy barátot keresel jelen esetben, mert azt nem írtad le.. próbálj közeledni hozzá beszélgessetek többet, ha ez megvan akkor lehet gondolkozni randin, vagy mozin.. függ attól, hogy hol laktok, hány évesek vagytok..
2018. jan. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok és mindketten ugyan abban a városban lakunk. Csak nem tudom miről lehetne beszélni és kínos lenne a csend
2018. jan. 4. 23:50
 3/4 anonim ***** válasza:
mit szokott csinálni.. mit szeret csinálni.. mi a hobbija stb egy kis kreativitással nagyon hamar lehet ismerkedni
2018. jan. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Akár suliról,hobbiról,bármi hülyeségről.én pl nem szeretem a sablonos kérdezz feleleket.

Ha tetszel neki jó fejnek tart,nem lényeg a téma.A kínos csend pedig:Ha valakivel jóban vagy,akkor nem lesz ilyen,max nevettek,mosolyogtak,stb


Előbb legyetek inkább barátok,ha a lányon nem látod,h annyira érdeklődne irántad.Később még ez úgy is változhat

2018. jan. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!