Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Félénk vagyok hogy csináljam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk vagyok hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik és tudok róla pár dolgot. Sokszor látom meg már évek óta ismerem, meg tudnám kérni hogy találkozzunk valamikor. Szívesen beszélnék vele pár dologról de attól félek mi lesz ha rosszat mondok vagy nem jut eszembe semmi és ott ülünk kussban. Nem nagyon van benne tapasztalatom.

2018. jan. 6. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Tudom mit érzel. Ne kövesd el azt a hibát amit én. A visszautasítás még mindig jobb, mintha nem is próbálkoznál. Amúgy meg a lányok sokat tudnak beszélni, szóval ha van egy jó közöz témátok akkor nem lehet nagy baj.
2018. jan. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom vannak e közös témáink. Ezért nem merem megkérdezni
2018. jan. 6. 21:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Légy egyenes, jó kiállású, ápolt mikor odamész hozzá, ne kertelj, lökd a lényeget:Szia, meg tudnád mondani hány óra/hogy vagy/*akármi ami nem tolakodás*/ folytatod a beszélgetést, és dobsz egy bókot, ha mosolyog akkor valószínűleg nyílik a kapu előtted:következő kérdés kapásból a "és nincs kedved eljönni valahová péntek délután?" Ezt ha úgy mondod hogy egy kis mosollyal, határozottságot sugallva úgy, hogy végig tartjátok a szemkontaktust, akkor péntekre megvan a programod!Sok sikert, én is ilyennel küzdök, csak nekem nincs kamuindokom miért szólítsam meg a kiszemeltem.:)
2018. jan. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!