Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kozeledjek egy felenk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kozeledjek egy felenk (! ) lany felé?

Figyelt kérdés

A lany az evfolyam tarsam, es bejovunk egymasnak meg minden, viszont pl ma is volt olyan eset hogy megvartam mig vegez az oran, es kint vartam ot,es ket baratnojevel jott, odamentem hozzajuk, megkerdeztem ilyen alap dolgokat.. Csak a tobbiek valaszoltak, a csajszi megse akart szolalni.. Talan meg koszonni se mert.. Rairtam messengeren, mondta hogy o felenk. Ok.

Megkerdeztem tole hogy elmegyunk e a heten valahova, de szinte minden napra van programja (de szerintem csak mondja, mert fel eljonni).

A kerdes: hogyan oldhatnam fel a gatlasait, vagy hogyan oldjam fel a felelmet?? (En se vagyok valami nagy dumas)



2017. szept. 5. 19:50
 1/2 anonim válasza:

Az látszik hogy félénk. Szerintem vihetnél neki valami kis apróságot (csokit, karkötőt...), mert a szándék a fontos. És jó próbálkozás volt amikor odamentél hozzá.

Talán ha többször odamennél és modjuk mindenkinek egy-egy kérdést feltennél (neki is mindig) akkor egy idő után mér kicsit feloldódik a feszültség.

Én tudom hisz lány vagyok... :)

2017. szept. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 gumikacsaszerzetes ***** válasza:
Légy türelmes vele és kedves meg nagyon érdeklődő és ha az látod rajta hogy nem tudja mit mondjon nyugottan kezdj el te beszélni. Fontos lesz hogy amíg fel tud oldódni addig te beszélj sokat de ugyanakkor kerdezgesd. Ha úgy erzi majd hogy tényleg érdeklődsz (a félénk lányok meg ha egyértelmű a dolog akkor is kételkednek) akkor meg fog nyílni. Addig is sok kitartást és remélem sikerül a bizalmaba férkőzni. :)L
2018. szept. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!