Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy hívjam el a lányt randira?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjam el a lányt randira?

Figyelt kérdés
Sziasztok!ez a helyzet adott:pályaudvaron szoktam látni egy lányt, és mindig szemezünk, múltkor rámosolyogtam, ő pedig vissza.El szeretném hívni valahova, de nem tudom hogy milyen indokkal menjek oda hozzá.Eddigi barátnőimet ismertem régebbről,így eddig nem volt ilyen problémám.Mindig ugyanott állnak a barátnőjével.Gondoltam esetleg egy olyanra hogy húzom ki a tárcám és kiejtek valamit a zsebemből, ott valamerre előttük.De szeretném hallani hogy nektek milyen tippjeitek vannak.16/F

2018. jan. 7. 01:45
 1/3 anonim válasza:
100%
Szerintem csak simán menj oda hozzá és beszélgess vele. Ismerd meg egy kicsit. Aztán mikor menned kell (vagy neki kell mennie) akkor kérdezd meg hogy találkozna e veled máskor is :) 15/L
2018. jan. 7. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, de mit mondjak ha odamegyek?abszolút furcsa számomra hogy egy lányhoz úgy megyek oda hogy szia hogy vagy meg ilyenekkel, ha nincs olyan valós indokom,és mondjuk nem jövök be a lánykának akkor ne legyen akkora égés:D
2018. jan. 7. 08:46
 3/3 flashandtech válasza:
Legyen onbizalmad!!! Ha mar egymasra mosolyogtatok annyira nem cseszheted el :) sot!!! Mivel nem ismered csak a lenyeget mondd neki! Ne rizsazz hisz kortol fuggetlenul senki se favorizalja annyira :) lepj oda hozza koszonj neki es mesled el mennyire tetszik neked a a multkori mosolya utan s szeretned ot megismerni. Legyen batorsagod semmit sem veszitesz!!! Ha nem teszed meg lehet 10 ev utan is banni fogod h nem tetted meg! Vesziteni semmit sem fogsz max kapsz egy nemet es? Nezz korbe a korosztalyodba! A te korodba keves gyerek meri ezt megtenni de ha siman odamesz mar sokkal faxabb gyerek vagy mint a korodbeliek 90%-a alapbol buszke lehetsz magadra mert nem a felsz iranyitott. Felre ne ertsd ezzel nem hencegni kell!! De tudni fogod magadrol h igen oda mertem menni s maskor is ha ilyen lesz oda fogog tudni menni barkihez! Hidd el sokan nagyzolnak h igy megtennek meg ugy kozbe sehol semmi. Engem a te korodba egy kocsognek tartottak mert barkihez odamentem s mindig volt baratnom. De pont leszartam masok velemenyet. Az onbizalom es az h mersz lepni masok fele sokkal faxabb dolog mint az h milyen cipo van rajtad macso vagy.e vagy sem ;)
2018. jan. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!