Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » A baratommal talalkoznek de a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratommal talalkoznek de a szuleim nem engedik pedig mi a kapcsolatot komolyan gondoljuk mit tegyek?

Figyelt kérdés
Baratommal(fiummal) eggyutt vagyok egy ideje es mindig o jarkalt at hozzam szulinapjara(februar) vagy akar utanna 1honappal en is atmennek hozza de szuleim nem engedik a fiu 42km re lakik innen vonattal mennek vagy a szuleim vinnenek kocsival de nem engedik meg igy se amikor mondtam hogy maradjanak ott arra a napra azt meg nem akarjak mert nincs kedvuk a baratom 2het mulva jon at es megprobaljuk megbeszelni veluk de ugy erezzuk hogy nem fog semmit valtoztatni szuleimmel probalom tudatni hogy a srac megbizhato nem lesz kozosules stb de igy se engednek en 13 a fiu meg 14eves felunk hogy bele ununk mind2en hogy csak o jon at es ez akar a kpcsolatunk veget is jelentheti mert igy megunjuk es egyikunk se akar szakitani de igy egy ido utan sztm mindenki unja es a tanulmanyom jo meg emellett rendes eletet elek ha kell akar az utazgatast sajat penzbol tudom finanszirozni barataim is vannak a lenezo dolgok elkerulese vegett

2018. jan. 9. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Úgyis csak 1 ideig fog tartani. Általában mindenkinek 3-4-5 vagy több pasija fiúja lesz életében.

Úgyhogy mindegy mit csinálsz, élvezd.

2018. jan. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Általában! Tehát van esély az elsőnél is csak jol kell csinalni!!


Amugy 13 évesen én se engednélek, engem még 16 évesen is féltenek amit meg is értek. Téged is megértelek, de még pár évet várnod kell ahoz hogy mászkálgass, ha olyanok a szüleid. Sok sikert és kitartást:)

2018. jan. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat egy ketto fium mar volt de nem tartott az sokaig meg nem volt komoly vele csokoloztam masodjara es vele erzem hogy sokaig fog tartani
2018. jan. 9. 21:52
 4/4 anonim válasza:
hiába érzed azt, nem fog sokáig tartani. mindketten gyerekek vagytok még, előttetek az élet, nem 13 évesen kell pasizni.
2018. jan. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!