Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha a személyisége és a belső...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a személyisége és a belső értéke egy lánynak 100%-ig bejönnek, de a külső dolgok mondhatni csak 10%-ra vagy annyira se, akkor érdemes megpróbálni?

Figyelt kérdés
Van egy lány, egyidősek vagyunk kb. A személyisége nagyon tetszik, kedves, aranyos, segítőkész, humoros, azonban külsőre nem igazán jön be, talán egyáltalán. Ezt érdemes elkezdeni, megpróbálni? Ha külsőre tudom, hogy nem csak most, hanem későbbiekben sem fog bejönni.
2018. jan. 9. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Maradjon meg barátnak, hátha a külseje a megfelelő irányban változik ill. a te ízlésed alakul.
2018. jan. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Akkor annak értelme sincs, hogy belekezdjünk, ha külsőre nem az én ideálom?
2018. jan. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2-es én vagyok elnézést, csak tesóm felhasználójában maradtam véletlenül.
2018. jan. 9. 21:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy de egy bizonyos korig az ideál változik. Nekem is nagyon sokat változott. Elöször a barátom nem tetszett annyira nagyon, amikor egyre többet találkoztunk egyre jobban megtetszett. Még van esély:)
2018. jan. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak lelkileg vonzódsz hozzá, akkor abból sajnos nem biztos, hogy hosszútávú kapcsolat lesz. Keress inkább egy olyan lányt, aki minden tekintetben megfelel neked, hogy a szóbanforgó lány is olyan kapcsolatban élhessen, ahol a párja szereti és elfogadja ahogy van. Hiába fog meg egy csaj a belső értékeivel, ha hányingered van attól, hogy meg kell csókolnod. Sajnos ennek így semmi értelme, erre te is hamar rájösz, ha belemész. Lehet, hogy idővel változik majd az ízlésed, de mi van, ha nem? Vagy ha ez csak évek múlva jön majd el? Nem hiszem, hogy addig bírnád, meg amúgy is...fiatal vagy, miért érnéd be egy olyan személlyel, aki csak félig jó számodra, amikor ott van valahol az is, akiben majd mindent szeretni fogsz?
2018. jan. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és hogy a trollok is kíméltek, nem kezdek bele mert amit írtatok én abba bele se gondoltam, igazatok van teljes mértékben, köszönöm a válaszokat mégegyszer.
2018. jan. 9. 22:34
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Én semmiképp sem mennék el vele egy randira sem. Persze az is számít hogy te magad hogy nézel ki. Ha nálad szebb a lány akkor hajrá.
2018. jan. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok utolsó. Igazad van, csak is a külső számít. (szarkazmus, ha esetleg nem esett le volna valakinek)
2018. jan. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!