Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » (Elso randin) moziba csók?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Elso randin) moziba csók?

Figyelt kérdés
Előtte még elleszünk másfél órát, utána beülünk a moziba (leghatso sor, de viszi a barátnőjét is, azert is tettem zarojelbe a randit) Ha nem romantikus film, nem is vígjáték, akkor mikor lehetne megcsokolni vagy csak megfogni a kezet? Vagy inkább ne? Már elég sokat chateltünk és nagyon jól tudunk egymással beszélni. Vagy csak nézzük végig csendbe a filmet? Fontos lenne mert holnap este lesz.
2018. jan. 16. 23:26
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ja elfelejtettem irni, minden siman ment, a csok is isteni volt
2018. jan. 20. 22:02
 12/15 A kérdező kommentje:
Habar mar a mozi elott megvolt :)
2018. jan. 20. 22:02
 13/15 anonim válasza:
Na örülünk neki!!!!:) és együtt vagytok azóta?
2018. jan. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
De aranyos vagy, vagy ha fiu akkor nagyon rendesxd. Igen egyutt vagyunk :)
2018. jan. 20. 22:05
 15/15 anonim ***** válasza:
En egyebkent azt javaslom (tudom, keson, de nem csak neked, hanem mindenkinek, aki a jovoben megnezi ezt a kerdest), hogy rogton a film elejen karold at. A kezfogast nem tartom jo otletnek (izzad a kezetek, kenyelmetlen lehet, foleg, ha enni akar), de az atkarolas siman mehet az elejen, es vegig
2018. febr. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!