Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A barátommal most megyek...

A barátommal most megyek először moziba. Kicsit izgulok. Hogy megy egy ilyen mozis randi? Nektek van hasonló tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
Ha fel is ajánlja hogy kifizeti a popcort vagy a jegyet mit mondjak? Mondjam hogy fizesse mindenki magának? És elég ha mondjuk egy nagy popcort kérünk? Bocsi a hülye kérdésekért de mindennel kapcsolatban kíváncsi vagyok a véleményekre. Csak a filmekben szokott lenni hogy végigsmárolják az egész filmet? Mert mondjuk nem is tudom, hogyan is tudnánk csókolózni film közben mert karfásak a székek. Egyáltalán jó ötlet ez a film közben? Köszönöm mindenkinek aki leírja a tapasztalatait és a véleményét.

2014. jan. 25. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Hagyd inkább a fenébe az egészet!
2014. jan. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

Gondolom a jegyet o fogja fizetni, ezert a poconr-t allhatod te. Igy nehez valaszolni minden kerdesedre, ugyis minden OTT fog eldolni :) csokolozni nem a film alatt "kell", inkabb utana. De ez fugg a korotoktol is, gondolom, meg fiatalok vagytok, a csokkal varjatok.

Sok sikert!

2014. jan. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a második válaszolónak. És hát igazából mi már csókolózunk. Én 14 éves vagyok ő 15 és 2 hónapja vagyunk együtt. A véleményeket még várom, de kérlek titeket aki csak annyit tud írni mint például az első az inkább ne szóljon hozzá.
2014. jan. 25. 15:46
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
14 évesen ne randizzatok... Ilyen korban nagyon gáz...
2014. jan. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy te ki akarod-e fizetni a saját részed, vagy akarsz-e beleadni valamit. De arra készülj fel, hogy ha fizetni akarsz, akkor ellenkezni fog! :)


És a csókolózás is hasonló. Ha te akarsz, akkor hagyd magad, vagy ilyesmi, ha nem, akkor ne, vagy esetleg beszéld meg vele előtte. Nekem moziban biztos, hogy ne zavarjon semmivel se senki, filmet nézni mentem moziba, azért fizettem ki a jegy árát.

2014. jan. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó válaszoló tetszik a hozzáállásod:)
2014. jan. 25. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!