Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tudtok tanácsot adni hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok tanácsot adni hogy bejövök e neki vagy hogy hova hívjam el?

Figyelt kérdés

Pár hónapja megismertem egy lányt akivel elég jóban lettünk. Egyszer elhívott hogy csináljunk valamit de akkor nem voltam otthon úgy hogy nem tudtam vele elmenni. Párszor utána megpróbáltam elhívni moziba de nem jött el. Emiatt elég szarul éreztem magam (ez volt kb 1 hónapja) és azóta nem is hívtam sehova mert félek tőle hogy megint nemet mondt és akkor tönkre menne a kapcsolatunk amit nem szeretnék. Nem tudom hogy bejövök e neki mert mikor találkoztunk barátokkal akkor sokat mosolygot rám és úgy vettem észre hogy van nála esélyem. Viszont mikor dumálunk facebookon ott meg olyan mintha csak nyűgből írna vissza. Nem találkozunk csak nagyon ritkán. Más suliba járunk így élőben biztos nem fogom tudni elhívni sehova.

16l 17f


2018. jan. 22. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát kérdezz akkor rá, hogy mit gondol rólatok. A kommunikáció rendkívül hasznos. Esetleg hívd el meginni valamit és kibeszélni a dolgokat.
2018. jan. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
+1: Kérdezz rá, hogy van-e barátja, hátha azért nem. Vagy eleve ő is megsértődött, hogy te nem mentél el az első találkozóra.(lány..ez ilyen)
2018. jan. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!