Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A lány aki tetszik, bejövök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alexanderkreegl kérdése:

A lány aki tetszik, bejövök neki de még bánkódik az exe miatt, és ha már csók volt köztünk, és össze is jöhetnénk de nem tesszük, mert komoly érzelmeket szeretnénk, tudtok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Légyszives segítsetek nekem,mi kell ilyenkor? MIt tegyek hogy elérjem?Az idő elég lesz ahhoz hogy ha sokat beszélünk velem van belémszeressen? előre is köszönöm :)

2015. ápr. 14. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Az idő elég lesz ahhoz, ha sokat beszélsz vele, van esély, hogy belédszeressen.
2015. ápr. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem ez tetszik:

össze is jöhetnénk de nem tesszük, mert komoly érzelmeket szeretnénk

2015. ápr. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen én nem szeretném, tudod mert félek a csalódástól... ha voltál már életedbe szerelmes akkor érted
2015. ápr. 14. 21:13
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Voltam szerelmes, nem is egyszer. Csalódás is ért. Túléltem. Mert a csalódásra is szüksége van az embernek. Általa tanul igazán, mert a siker rossz tanítómester.

Az életet élni kell, kérdező, nem kikerülni. Vesd bele magad, érezd át minden percét, akár gyönyört, akár kínt tartogat is. Mert csak így érdemes!

2015. ápr. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!