Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szerezzek barátnőt?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek barátnőt? Olvassátok lent!

Figyelt kérdés

Na szóval arról lenne szó! Budapesten élek 17 éves vagyok 178 cm ha fontos xd

Egyszerűen számtalanszor probálkoztam barátnőt szerezni angolul viszonylag jol beszélek németul nem annyira. Angolokkal is probáltam és nem jön össze elutasitanak. Facebookon vissza sem irnak.

Tehát mi a teendő? És jószivű vagyok teljesen segitek ha tudok és sokan utálnak és nem akad barátnő. Csak magammal foglalkozzak ? Vagy van rá mód hogy szerezzek? Tudom nem itt kell. Köszönöm ha valakitől kapok ikhletet 😂. Normális választ ! Xd


2018. jan. 22. 19:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Osztálytársakkal, évfolyamtársakkal mi a baj?

Online hacsak nem nézel nagyon jól ki elég nehéz. Vagy jó dumád kell legyen és nem rögtön úgy indítani, hogy de szerelmes vagyok beléd aranyom mert láttam van kint két csücsörítős képed és nagyon bejössz.

2018. jan. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Úgy látom magyarul is egész jól beszélsz! Akkor miért nem magyarokkal ismerkedsz? Kicsit több esélyed lenne.
2018. jan. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
30%
Nem, a magyaroknál sem lesz esélyed, tapasztalat. Én is ilyen vagyok, én feladtam. 21F
2018. jan. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
#3 miért a kérdező milyen? És te milyen vagy? Annyit írt le hogy 17 éves és 178 cm és beszél angolul..szerinted ez alapján nincs esélye barátnőt szerezni? Szerintem csak te vagy ekkora vesztes, már bocs. Nem kell lehangolni a kérdezőt
2018. jan. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönom hogy irtatok !!! Hát én is ott tartok hogy feladom. Iskolába már nem járok pincért vendéglátásba megyek elvileg . Kőműves suliba jártam de ott hagytam mert 4 eves. Na de nem akar össze jönni. Tényleg kedves vagyok velük minden van még ötlet?
2018. jan. 22. 19:59
 6/15 anonim ***** válasza:
63%
Proli vagy, az a baj. Remélem segítettem 😃
2018. jan. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%

Utolsó: ment az up!


Kérdező: írj kevesebb XD-t. Nézz ki jobban, vagy legyen sok pénzed.

2018. jan. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Okes. Nem azón mulik. Viszonylag jol öltözködöm ! Azzal nincs baj. Jöhetnek még használható ötletek. Facen irjak esetleg? De ugy gáz. Élőbe kéne 😅😅😅
2018. jan. 22. 20:24
 9/15 anonim ***** válasza:
Feladni? Ejh kérdező, hát ne add fel, én se adom fel, velem is történtek a legrosszabbak. Nem adtam fel, még most is keresek, a nyáron úgy voltam, hogy kezet fogok a konnektorral, de aztán, adtam magamnak még 1 esély-t, amiből késöbb remény lett. És szép lassan, kezdek visszaállni a régi-re. 16/F vagyok. Igaz, pár napja utasítottak el, csúnyán. De ez nem érdekes, hanem az, hogy elfogadtam, hogy elutasítanak, és keresek olyat, aki értékeli azt, amiket teszek érte. Te is keress olyat, a külső viszont nem számít. Se az angol/német tudás. Ezek nélkül is lehet szeretni, 1-es tanuló vagyok, háttérproblémák miatt, de én akkor se fogom feladni, hogy legyen valakim, addig próbálkozok ameddig nem lessz valakim, ha viszont lessz, akkor boldogok leszünk, én végre eltudom magamból tüntetni mind ezt a sok rossz akarást, az akaratlan mozgásokat, a hangulat változásokat, onnantól az életről is más véleményem lessz. (Olyan vagyok, aki társ nélkül, nem képes létezni) Ezt ne úgy értsd/értsétek, hogy minden pillanatot vele töltenék, (Ha ő is velem minden pillanatot, maximum akkor énis vele) De ha tehetném, minden-t megtennék érte. A törődés a legfontosabb, sok kérdezőnek leírtam már ezt, és a legtöbbjük-nek sikerült sok minden, ami eddig nem (Nem csak miattam) Na szóval, privátba kérdezhetsz, adok tanácsot.
2018. jan. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
56%

Nálam rengeteget számít a helyesírás. Miért akarsz most azonnal barátnőt? Az írásod alapján tökre az jön le, hogy mindegy hogy ki csak jól nezzen ki aztán a többi mellékes. Próbálj választékosan beszélni, az nagyot dob rajtad, ha interneten próbálkozol.

Viszont ha már itt tartunk... tudnál segíteni az angolban? 😂 cserébe én is megpróbálok segíteni neked.


16/l

2018. jan. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!